Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok mit szoltok ha oda...

Lányok mit szoltok ha oda megy hoztátok valahol egy fiu ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ha egy fiu ismerkedni akar a utcán elkülditek vagy adtok neki esély ha nem igénytelenül és még nem is csunya ( ne egy latin sármos izmos férfire gondoljatok) és srácok akik csinálták már ezt mennyire jött be?

#fiú #lányok.ismerkedés
2013. nov. 10. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én senkit nem küldök el :D Mindig beszélgetek velük :) De akkor jönnek oda mert mindig csak többen a mi is többen vagyunk :) Ha nem bunkók akkor beszélgetünk velük :)
2013. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer jött oda hozzám a plázában egy fiú, valakivel összetévesztett, aztán leült mellém. Csúnya vagyok, szóval nem vagyok ehhez hozzászokva... meglepődtem, és magam mellé húztam a cuccomat, hogy ne férjen hozzá :'D nem volt ronda, de ez nekem így nem megy... nem tudtam mit kezdeni vele. Meg siettem is.
2013. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se küldök el senkit. Szeretek beszélgetni, és imádom megismerni az embereket. :D
2013. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megijednék, nem tetszene a helyzet.
2013. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
beszélgetnék vele:) ha kedves és jól néz ki akkor nincs gond:D
2013. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!