Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ez a legfontosabb?

Miért ez a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem sajnos kicsit csendesebb személy vagyok, nehezebben nyílok meg és kezdem úgy gondolni, hogy pont emiatt kirekeszt a külvilág. Szeptemberben új iskolába mentem. Bekerültem egy új társaságba a gyakorlati helyen ahol vagyok; igyekeztem nyitott lenni a többiek felé, érdeklődni irántuk, de túl személyes dolgokba nem akartam belemenni (pl ki mikor hol és hányszor csinálja egy héten a párjával) hisz csak 2 hónapja ismerjük egymást. Telik lassan az idő és azt veszem észre, hogy azért mert én nem káromkodok mindegy egyes kis dolgon ami nem sikerül; mert nem beszélem ki a másikat, még ha valóban idegesítő az a személy; nem áradozok a kedvenc háziállatomról; nem mesélem el, hogy milyen szar életem volt eddig, és mik történtek a családomban ezért kezdek kiszorulni. Igyekszek azzal foglalkozni, amiért én most ott vagyok; és nem a telefonon lógni és facebookra postolni ki képeket, hogy mennyire várom, hogy hazamehessek.

Hozzáteszem, csak lányok vannak.

Tudom,nem vagyok túl határozott, de nulla szakmai tapasztalat nélkül nem akarom osztani az észt. Amihez hozzá tudok szólni érdemben arról lehet velem beszélgetni, nem szólom le a másikat ha máshogy gondol valamit.

De valóban olyan a jó ember/munkaerő/szakember, akire a leírtak jellemzőek??

Könnyen lehetne írni, hogy légy nyitottabb, beszélgess te is és a többi; de valóságban nem ilyen egyszerű...

20 L



2013. nov. 14. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkivel jóban lenni,sem megfelelned...nyiss annak,akinek megéri...és akkor prímán megy majd minden,egyébként mit tanulsz?Ha meg nem érzed,hogy közéjük való vagy,hagyd a francba őket,keress mást magadnak,hidd el nagyon sok ember úgy gondolkodik mint te,gondolom némileg hasonló értékrendel..sose tudhatod mikor találsz egy olyat,most függetlenül,hogy nem érzed tulságosan magadénak ezt az osztályt,csoportot..
2013. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján akár engem jellemeztél volna :D bár én fiúból vagyok nálam szerintem ez mégnagyobb hátrány. Szerintem bármit mondanak, ha ilyen a személyiséged igazán alapvető dolgokon sose fogsz tudni változtatni, idővel másképp fogod majd fel és másképp kezeled.
2013. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!