Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy fiú aki belsőleg...

Van egy fiú aki belsőleg tetszik, de külsőleg nem az esetem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Belsőleg nagyon bejön, meg jól eltudok vele beszélgetni fb-n, de külsőleg nem az "álompasi" típus.. lehet, hogy túl válogatós vagyok? Majdnem, hogy teljesen biztos vagyok benne, hogy tetszem neki és közeledik is, de én nem tudom mitévő legyek. Nem olyan nagyon ronda, de nem tudom magam se, hogy tudnék-e vonzódni hozzá. Már régóta várok egy ilyen jófej srácra. Szerintetek mitévő legyek?

2013. nov. 16. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha valakit igazán szeretsz,egy idő után elhalványulnak a külső tulajdonságai.: )) én a helyedben adnék neki egy esélyt.
2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, ha beleszeretsz, akkor a külseje nem fog érdekelni.
2013. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A belső fontosabb mint a külső. Szóval próbáld meg vele ;)
2013. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítenek a válaszok, hogy merre felé "billenjen a mérleg":)
2013. nov. 16. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Elmondom az esetemet.

Neten megismerkedtem egy lánnyal. Rengeteg téren BELSŐLEG IS ellentétesek vagyunk, egymáshoz képest, ő és én! Külsőre egészen más az ideája a lánynak, mint én vagyok, és nekem se éppen ő az esetem, külsőre. Hangsúlyozom: belsőre se illünk igazán össze.


Azonban van néhány LÉNYEGES közös pontom vele: egymás megértésére törekvés, és hogy párt keresünk. Ez nem azt jelenti ,h erőltetni kellene, ha nem menne. Azonban egy próbát megér. ;) Ráadásul mi messze is lakunk egymástól, havonta talizunk csak. De az is valami. :) Neten hetente csetlünk és levelet váltunk.


Nekünk sok-sok lelki ütközés és külső elvárásban eltérés ellenére alakul vele a párkapcsolat. De ehhez kellett EGYETLEN LÉNYEGES DOLOG: egymás megértésére, megismerésére való türelmes vágy!


Így hát neked simán esélyes, h vonzódni tudsz az illetőhöz és össze is tudsz jönni vele. :) Ha nekünk alakul, ahhoz képest nektek semmiség. ;)

De ne feledd: erőltetni általában nem érdemes a dolgokat, tehát ha idővel kiderül, h nem működik a párkapcsolat, akkor még idejében szakítsátok félbe a folyamatot. Egy próbát viszont mindenképp megér! :)

2013. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csetlünk = csetelünk
2013. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2013. nov. 16. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy külsőre nem jött be, de belsőleg sem volt olyan "húde jó", ezért nem mentem bele a kapcsolatba. Aztán volt olyan is, hogy jól nézett ki, de nem fogott meg benne semmi (jellemileg), és akkor sem jöttem össze vele, most van egy olyan, aki nagyon aranyos, de a külseje nem tuti, hogy nekem való, de pont nem érdekel...

Szóval érdekes a társasága, és ennél többet nem is kívánhatnék per pill. Persze most nem tudom elképzelni, hogy lefeküdnék vele, de lehet később változok, vagy ő, és akkor csak emiatt dobtam volna ki? Áh... A belső sokkal többet ér, akármennyire is nehéz a testi vonzódást hiányát hozzá csatolni a dologhoz. 22f

2013. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Te véletlenül nem Oroszlányon laksz?
2013. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem ott lakok
2013. nov. 17. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!