Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem látom őt jó pasinak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látom őt jó pasinak? Külsőleg nem tetszik de mégis oda vagyok érte.

Figyelt kérdés
Randizgatom egy sráccal. Nem tartom őt jóképűnek, pl van róla egy képem és azt nézem hogy mennyire nem tetszik így fényképen. Élőben viszont ha együtt vagyunk azt nézem rajta, hogy milyen szép a bőre, a szeme, hogy mennyire nyugodt és boldog vagyok ha együtt lehetek vele. Hiányzik ha nem találkozunk, egész nap rá gondolok stb. De ez, hogy nem jóképű és mégis tetszik....
2013. márc. 22. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik a bőre, a szeme, akkor már vonzódsz hozzá. az, hogy képen milyen, az le van tojva. és a külső nem minden... nem értem, mi a bajod.
2013. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeftBehind ***** válasza:

Csak úgy megsúgom,hogy tökéletes ember nem létezik. Ha már boldog vagy mellette és még tetszik is rajta pár dolog,akkor is többet értél el,mint az emberek nagy része.


Amúgy meg sajnálom szerencsétlen fickót,mert nem tudja,hogy te itt problémázol a kinézete miatt.

2013. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en is pont igy vagyok :/ :D
2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet egy sráccal, ráadásul ő a barátim szerint pl nagyon jól néz ki, de nekem első látásra nem tetszett. Azóta megismertem és már nagyon tetszik a külseje is, sőt a hozzá hasonló fiúk is... fura dolog ez :)
2013. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem gond, én is így vagyok vele. beleszerettem egy srácba, akit amúgy egyáltalán nem tartok helyesnek, de belsőre iszonyúan megfogott, így összességében csak ez a lényeg :)
2013. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!