Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adjak esélyt egy olyan pasinak...

Adjak esélyt egy olyan pasinak aki nem annyira tetszik külsőleg?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy csúnya, de nem is az a tipikus olyan pasi akitől elolvadok. Nekem eddig az ilyen tipikus szépfiúk tetszettek, pár hete is ismerkedtem egy kigyúrt kitetovált szépfiúval, de nem lett belőle semmi, mondjuk ő meg több csajjal is flörtölget. Na de most elkezdett nyitni felém ez az annyira nem jóképű srác. Egyre jobban célozgat, és bár nem szépfiú, de szimpi. A kedvessége, a humora tetszik. Ha elhívna randira elmenjek vele így is?
2013. okt. 9. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te tudod.
2013. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a belső elég jó, akkor simán. Volt már rá példa.
2013. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért nekünk kell ezt megmondani? komolyan egyedül nem tudsz döntéseket hozni? :((

Én biztos elmennék, ez még semmit nem jelent...... Ha jól érzed magad vele, miért ne ismernéd meg jobban? Eztán eldöntöd, hogy kell, vagy nem kell.... Persze ha ezt már most is el tudod dönteni, akkor nem kell húznod az agyát.

2013. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerezz neki egy jó napot az életben és menj el randizni. Gondolom te szép csaj vagy, hadd legyen neki karácsony.
2013. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Könnyű azt, mondani, hogy adj neki esélyt. Én amikor ismerkedtem a jelenlegi pasimmal, aki eléggé eltér a zsáneremtől, olyan jókat cidriztem azon, hogy mi lesz, ha nem találom vonzónak az ágyban és lefagyok, amikor szexre kerülne a sor és, ha nem is tudatosan, de hitegettem szerencsétlent....


Ha attól, hogy alapjában véve nem az eseted, de tetszik, vonzódsz hozzá, piszkálja a fantáziádat, akkor nyugodtan menj el vele randizni. Egy találka még nem kötelez semmire...

2013. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, adj neki esélyt.
2013. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ha beleszeretsz valakibe, akkor iszonyatosan megszépül. Én jártam már úgy, hogy csak látásból ismertem egy srácot, és emlékszem láttam egyszer smárolni egy csajjal, és arra gondoltam, hogy úúúristen, hogy tud ez a szép csaj egy ilyen sráccal smárolni?? Aztán úgy hozta az élet, hogy megismertem közelebbről a srácot, és rögtön úgy leghengerelt a stílusával, hogy azon nyomban belezúgtam, és a leghelyesebb pasinak láttam a világon...:P
2013. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 angi39 válasza:
azt tudom neked mondani h en is ebbe a cipobe jartam ... nekem se teccet a srac aki nyomult ram de adtam neki egy eselyt h megismerjuk egymast ... utanna rajottem h nem minden a kulso es most mar 3 éve lessz h egyutt vagyunk és 3 honapja született egy gyönyörű kislanyunk is ... szerintem gondold át :-)
2013. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyetek már tudjátok,hova ezzel a "külsős" dologgal. Nem bírja felfogni senki, hogy nem a külső a lényeg. Gondolom, most is azért vagy szingli, mert a "szépfiú" típusú fiúkkal annyira működötött a kapcsolat....
2013. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig akármennyire felszínes húzás a nem tökéletes külső miatt kosarat adni, úgy valóban nincs értelme az esély megadásának, ha egész idő alatt csak a néma fintorgás menne a csaj részéről. Ha erről itt nincs szó, és a kérdező úgy érzi, a kis hibától függetlenül is be tudna neki jönni a srác némi ismerkedés után, akkor nyugodtan menjen el.
2013. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!