Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett Velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett Velem? Miért nem épülök fel.

Figyelt kérdés
Rá kellett döbbennem hogy ami már csinálok nem normális.Tehát most már 28 éves vagyok és nagyon megváltozott a lelki világom úgy 3 éve.Az embernek igénye van a párkapcsolatra és arra hogy szeretve legyen és hogy szerethessen.Amivel nem is volt gond hisz fiatalabb koromban reménykedtem ,csalódtam majd újra előröl a egész ,mint ahogy azt kell.Remény hajtott ,hogy na most na most majd sikerül ,de sajnos nem sikerült ha sikerült is hát nem volt az igazi és hamar vége lett.Teljesen normális nő voltam.Aztán egyszer találkoztam egy sráccal akivel szerettem volna kapcsolatot kialakítani ,de egy hónap után a fejemhez vágta hogy nem érez irántam semmit.Ez már korábban is megtörtént Velem ,de ez más volt talán azért mert már nagyon belefáradtam a reménykedésbe és erre a kapcsolatra tettem fel mindent. Nagyon magam alá kerültem 2 hónapig feküdtem és csak azon zakatolt az agyam ,hogy mit rontottam el azóta persze választ kaptam a kérdéseimre ,de valahogy az a élmény hatása nem múlt el.Úgy voltam vele ,hogy majd idővel kiheverem és képes leszek újra reménykedni és lehetek olyan ,mint előtte ,de nem most már 3 év távlatából már tudom hogy segítség nélkül nem .Mikor elmentem egy pszichológushoz az csak rám ripakodott hogy igen is ott fojtassam ahol abba hagytam ,de hogy?!Pont az a gond hogy a régi naivitásomat nem tudom vissza szerezni.És azt is tudom,hogy létezik az igazi boldog párkapcsolat és nem vagyok hajlandó RÓLA lemondani még akkor sem ha sok vérszívó alpári majom ,,elbánt " Velem.Tudom ,hogy van személyiség zavarom amit úgy hívnak hogy borderline ,csak én át estem a ló túl oldalára .Nem tudom ,hogy kell ebből ki evickélnem .Nem vagyok hajlandó a maradék életemet is oda dobni ,csak azért mert sok más mentálisan beteg ember volt Rám hatással.
2013. jún. 30. 02:05
 1/4 moonlightsentinel ***** válasza:

Ha tényleg borderline vagy, akkor ne pszichológushoz menj, hanem pszichiáterhez -.-

Ha meg csak ilyen házilag diagnosztizált borderline, akkor adj időt magadnak :) És egyébként nem nagy baj az, ha valaki elveszti a naivitását, ez is valamennyire a felnőtté válás része. Ismerkedni meg szépen lassan, nem kell mindent egy mindenbe belefektetni, meg ajtóstul rontani a házba, úgy nem is fog összejönni! Kis lépésekben, Róma sem egy nap alatt épült fel ;)

2013. jún. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon sok olyan ember megy pszichológusnak, aki oda sem való, de pontok alapján bejut.

én biztos bevezetnék pszichés alkalmassági tesztet, mint a zsernyákoknál is, csak speciálisan oda valót.

én ehelyett a szaktudású zseni helyett mondom neked józan paraszti ésszel: az a megoldás ha dolgozol.

méghozzá nem csak szellemi munkát, mert ott elkalandozik az ember.

hanem fizikait is, lehetőleg olyat hogy nagyon kelljen koncentrálni rá és ezt napi 8 órában.

utána olyan nyugodt, pihentető alvásod lesz (mert csak úgy zuhansz az ágyba) hogy semmi rágódásra, róla álmodásra nem lesz erőd.

és pár hét után klasszul fogod érezni magad.

izmos leszel, jobban nézel ki és ha jó munkát választottál imádni fogod.

aztán meg megtalálnak a hasonló beállítottságú fiúk, mert ez a fajta kisugárzás messziről süt, ami az ilyen emberekből árad.

csak tegyél egy próbát, tegyél a csalódásokra is meg a pasikra, törődj a munkával, ha sikerül a természetben mert az a legjobb és meg fog változni az életed pszichotündérek és gyógyszerek nélkül is.

2013. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így van! Attól hogy megvan róla a Doktorija a végzettsége, s papírja, attól még nem lesz jó pszichológus vagy pszichiáter.

Ahhoz olyan embernek is kell lennie.

2013. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, szerintem rossz rovatban tetted fel, Velem az egy település Vas megyében.
2013. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!