Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszél velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél velem? Mit történhetett?

Figyelt kérdés
Szijaztok. A segitségeteket szeretném kérni.1 éve beszélgettem egy fiúval találkozgattunk,elvoltunk de egyszer csak eltünt. Akkor még annyira nem érdekelt.1 év után nyár elején elkezdtünk újból beszélgetni és én bele szerettem elvileg ő is szeretett.Júniusba össze jöttünk. Elég jó volt minden 30-40 percre lakik tőlem.Elvoltunk. Augusztus végén elment pótvizsgára de megbukott.2 hete közölte velem hogy kiköltözik Olaszországba a rokonaihoz és ott fog dolgozni + magántanuló lesz és csak néha jön haza vizsgázni. Ez elég nagy pofon volt számomra és kiakadtam. Másnap csak neten beszéltünk mert ő este ment discoba. Mielött elment volna mondott nekem egy beszólást ami eléggé megbántott és kérdőre vontam hogy miért bunkó? azt mondta hogy ez nem volt bunkóság és hogy mindig csak magamat nézem (!?). Vasárnap irtam neki kiirta a fb hogy látta. Irtam neki még ugyan ez. Másnap megint irtam ugyan ez. Elmentem hozzá de nem láttam sehol senkit. 2 nap múlva megint irtam annyit tudott vissza irni hogy mindenki felejtse el (!?) 5 napig hagytam ma megint irtam neki és még minidg semmi. Mit csináltam? Mi a baj? Másik lány van a dologba?Nem értem.Egyik napról a másikra? Én 15 vagyok ő 17.Bocsi ha kicsit hosszúra meg bonyolultra sikerült.

#nn.
2013. szept. 15. 10:33
 1/1 Deliverance ***** válasza:
Talán csak azt hiszi, megkönnyíti neked a dolgokat, ha bunkó lesz veled és elutasít. Hogy így majd nem fogod keresni, vagy nem fog neked hiányozni. Olaszország elég messze van. Ez a kapcsolat sajnos halálra van ítélve. Viszont ezt megmondhatta volna normálisabban is, az igaz.
2013. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!