Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék még két éves...

Mit tehetnék még két éves fiam hisztije ellen? Tegnap még azt is mondta, szomorú, mert apa a kezére ütött. És ez nem volt igaz! Következetesen neveljük, de ha nem teheti, amit akar, akcióba kezd. Tiltást nem fogad el.

Figyelt kérdés
Dobálja magát,földre hasalva sír,és azt mondogatja,nemnemnemnem.Se beszéd,se kérdés nem jut el hozzá.Gyengéd és vizes megoldás sem vált be. Segítsetek!
2011. szept. 3. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelsz rá. Ha nincs közönség, nincs műsor.
2011. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
azért csinálja, mert látja hogy foglalkoztok a hisztijével. Hagyni kell a földön, majd abba hagyja. Amikor abbahagyta akkor lehet probálkozni értelmesen beszélni vele. Kitartást hozzá. Abszolút manipulálni próbál titeket és a késöbbi kapcsolatotok milyensége ettől függ hoyg hogy sikerül most leépíteni.
2011. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Éjszakai alvásból is zokogva,csapkodva ébred egyszer,egy körül:Nem,nem! Kérdésekre is ez a válasza.Szerintem nincs is ébren.Délután is gyakran ugyanez,min.fél óra,míg magához tér szegény. Ébred 7kor,max 9kor alszik el. Ennyire megviselné,hogy sokminden nem az ő elképzelése szerint zajlik? Nagyon önálló,aktív pasika.
2011. szept. 3. 20:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen,érzem,hogy ezt most nagyon el kell találni,mert azt sem akarom,hogy félelemből fogadjon szót (apuka gyakran fenyegeti hideg vízzel,köhint,egyszer szólt...stb),de hülyének sem nézhet. Csak nem érzem a kőzéputat,ha mindenképp hiszti a válasza.Persze amúgy jó dolga van,sejtitek...
2011. szept. 3. 20:38
 5/17 A kérdező kommentje:
ébred reggel7,természetesen.
2011. szept. 3. 20:40
 6/17 A kérdező kommentje:
mondok egy példát:be kell szállni a kocsiba,sajnos időre megyünk.Azért hisztizik,hogy ő akar egyedüj. Várok,elkezd matatni az ablakkal.Lehúzhatja,most előre mászik vezetni.Megfogom,hogy indulás,mire ő kitépi magát a kezemből és zokog.Erővel igyekszem berakni,rúg,harap,mibden.Akkor most? Végül betuszkoltam,ő meg egész úton azt mondogatta,szomorú,anya nem,egyedüj,mérges.
2011. szept. 3. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 dolog vált be ! Ilyenkor jó hangosan a nevén szólítani ,hol vagy hova tűntél ??? Ettől megijed ,mert azt hiszi el lett varázsolva és láthatatlan lett ... ! Pár pillanat alatt lenyugszik és alig várja ,hogy megtaláljuk :)
2011. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad rá figyelni apukának is fékezni kell magát mert a kicsi figyelemre vágyik és nem érdekli ha negativ figyelmet kap és ha apuka kiabál vele... eléri a hiszti a célját mert vele foglalkoznak.

Nem kell hozzá beszélni, nem kell fenyegetni csak hagyátok figyelmen kivűl.

http://www.youtube.com/watch?v=_AZ6CoJtAtA

2011. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi is azt a módszert kezdtük alkalmazni mint a 21:27-es.Mondom az apjának hogy 2nemláttad a gyereket mert nemtalálom sehol hiába keresem?"persze ő ott fetreng a földön és hisztizik!Addig keressük így míg abbanem hagyja.Ma nevettem a páromon mert felugrott a gyerek hogy

"itt vagyok" ő persze úgy gondolta folytatja a hisztit,erre a párom"jaj nemezt a gyereket kerestem,hanem a jót,én meg majdnem bedőltem" és otthagyta:) Na ekkor léptem én közbe hogy megyünk fogat mosni és ezzel eltereltem a figyelmét.

Az én fiam durván 2 hete veri magát a földhöz és elhiheted nekem pont a legcikibb helyeken jön rá a dili,már azt mondtam itt a vég,kész ennyi nincs több erőm ezt halgatni és átélni,nagyon szégyelltem magam az utcán az emberek között hogy ilyen fiam van.Az úton még nemmertem otthagyni mert nagyon forgalmas környéken lakunk és könnyen kitud szaladni az útra,úgyhogy ott nemtudom hogy szoktatom le róla,de itthol bejött ez a nemtalállak módszer eddig.(kopp,kopp,kopp)

2011. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam,mint a 21:17-es.
2011. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!