Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a fiú késik vakrandiról, a...

Ha a fiú késik vakrandiról, a lánynak meddig illik várni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én nem szívesen adom meg a telefonszámom az első randi előtt.

Negyed órát vártam a kijelölt helyen, még meg is kérdeztem egy srácot, hátha ő az, de nem.

Meddig kellett volna várnom?



2013. nov. 26. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Negyed óra bőven elég. Legyen pontos, aki csajozni akar...
2013. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én tanultam az ilyenekből, és első körben elküldöm azt a lányt aki nem akar számot megadni.


Egyrészt béna dolog lézengeni x ideig keresve a másikat, másrészt még ismerős csaj is volt így h menjek ki x-időben segíteni, mert jön a busza, és sok cucca van, csak telszámot nem adott, busz késett 1,5 órát, én meg persze mentem dolgomra, ő meg cipelhetett egyedül.


De pl neten adok-veszek néha, ott is alap hogy telefonszám csere legyen, volt olyan is hogy én mentem ki rossz helyre, de volt hogy a másik fél késett.


Bár én alapból úgy vagyok, hogy szerintem jobb látni a másikat előtte, és minimális ismeretséget szerezni.

2013. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha el se kéri a számot? Vagy azt nekem kellene érzésre megadni? Ő se adta meg az övét.
2013. nov. 26. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vártál bőven. Nem illik késni, főleg első randiról, főleg a fiúnak.

Szerintem nyugodtan lehet telefonszámot cserélni a találka előtt.

2013. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleget vártál, de tényleg bármi történhetett. Én is azt mondom, jobb telefonszámot cserélni randi előtt.
2013. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 10-30 percig várnék annál tovább tuti nem (lehet késett a búsza stb) bár tény én fiú vagyok de egy lánytól ugyan ezt várnám el
2013. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kérnek telefonszámot, gyanakodj. Ha nem kérnek nem szabad megadni, elmenni a randira meg főleg nem.
2013. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Na tisztázzuk már. Ő nem kérte el a számod vagy te nem adtad meg? Amúgy meg senki nem gondolatolvasó, hogy tudjuk, mi történt valójában. Millió és egy verziót fel bírnék sorolni, de az úgysem változtatna semmin.
2013. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!