Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen betegségem lehet? Nem...

Milyen betegségem lehet? Nem merek boltba menni idegen emberekel beszélni. Stb

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet velem 20 éves vagyok gazdag vagyok de nem merek boltba menni egyedül nem merek idegen emberekel beszélni nem merek hivatalos ügyeket intézni nem volt még barátnőm sem csak egy de az is már hét éve nem merek a lányokhoz szólni.szégyenlem magam maszkban talán ezeket elmerném intézni de maszk nélkül nem pedig nem

Vagyok csunya sem egy átlagos srác vagyok.pl a mult honapban elkelett volna mennem egy auto oktatásra de nem mertem be menni a helyszínre dolgozni is ugy mentem el egy gyárba hogy apu bevitt az irodába és mindent ő intézet.már kis gyerek korom óta szégyenlem magam.pedig az a tervem hogy népszerű színész legyen belőlem de így számomra ez elérhetetlen még lennem győzöm ezt a betegséget.léci segitsetek monjatok ötleteket tapasztalatokat.köszi.



2013. dec. 1. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam...Gyakran beszélegetek saját magammal (prsze nem hangosan)...mintha egy másik énemmel beszélnék.

De ne értsetek félre nem vagyok skizofrén. :D


Van, hogy segít, van hogy nem, de legalább sikerül levezetnem valamennyi feszültséget... :/

2015. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egészségesen táplálkozol?

Mozogsz eleget?

Nincs lelkiismeretfurdalásod valami miatt?


Ezekbe gondolj bele elsőként. Bár régi a kérdésed, lehet, hogy még aktuális a problémád. Ha megoldódott, akkor örülök.

2019. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

“ szégyenlem magam maszkban talán ezeket elmerném intézni de maszk nélkül nem pedig nem vagyok csunya”


2020 - 2021... Eljött a Te időd!

2021. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó pont erre gondoltam én is
2021. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!