Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden közösségben aminek...

Minden közösségben aminek tagja vagyok oltogatnak. Eközben más ilyen személyiségű és alkatú embereket tisztelni szoktak. Miért oltanak?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a gimit, sportolok, viszonylag jóeszű vagyok, csajozással sincs baj, hétvégente bulizok, jó ruhákban járok, szinte csak plázában vásároltakban, jó sport eredményeim vannak, erős vagyok, atlétikán több számban is első háromban szoktam lenni.Az a lényeg h az átlaghoz képest talpraesett vagyok. Viszont valamiért úgy rám szállnak minden közösségben (némelyikben nagyon ritkán, van ahol sűrűn, de valamilyen szinten mindegyikben )ahogy például a legszerencsétlenebb gyerekre. Egyszerűen nem értem miért szúrnak ki kapásból sok helyen.Ami még jellemző h néhány barátommal külön-külön elvagyok, amint 3-an leszünk szétoltanak.Nem értem az egészet...

#oltogatás #oltanak
2013. dec. 1. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a haverok szokták húzni egymást de ha ez már bántó akkor nem haverok. Ha most kezded a gimit akkor kb 14 lehetsz ennyi idős korba még szokták cseszegetni az embert. a mi osztályunkba is volt egy fiú akinek szét szívták a vérét (nem szó szerint) szóval idő kérdése szerintem aztán be nől a fejük lágya. az meg a másik ha ilyen jó vagy sportba meg mindenbe az ilyet már csak azért is kipécézik mert irigyek. ne foglalkozz velük lesznek barátaid
2013. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak hülyéskednek, és nincs humorérzéked?


Mi is "oltogattuk" egymást gimiben a barátaimmal, (még most is) de koránt sem a rossz szándék vezérel(t)!


Bár leírhatnád, hogy miket szoktak beszólni, akkor egy kicsit konkrétabban lehetne válaszolni is a kérdésedre.

2013. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kis vallás tagja vagyok és úgy oltanak vele mint a borat című filmben borat a zsidókat.Ez tényleg vicces tud lenni de néha rohadt idegesítő. Ami a legérthetetlenebb hogy egyik csak úgy néha megszólal hogy ,,xy te hülye csicska/nyomorék". Senki nem nevet, ő sem mosolyog és tudom milyen a baráti vérszívás de ez nem az,direkt rosszindulatból mondják.Egyszerű is lenne így helyzet: nem bír. De emellett meg ha nincsenek otthon szülei akkor áthív.Tudom h minden társaságba néha vicces szívni valakinek a vérét de azt nem értem h miért tűnök erre a legalkalmasabban minden rohadt társaságban én?
2013. dec. 1. 17:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Másrészt ha észreveszem h valaki picit megsértődik vagy ideges lesz rám vagy a beoltott haveromnak nem vicces amit mondtam akkor leállok mert nem akarok neki rosszat.Viszont ha én kimutatom h ez most nem tetszett, picit szarul esett akkor teljesen szétszednek.
2013. dec. 1. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben szimplán nincs szerencséd. Egyszerűen bugyuta emberekkel vagy körülvéve. Azért a "hülye csicska" az nem a legelmésebb beszólás úgymond...


Mi amikor szívattuk egymást, akkor mindig kifiguráztuk, megvilágítottuk egymás hibáit, gyengéit, de sosem ízléstelenül. Az ember érezte az élét, de mégsem fájt, inkább szórakoztató volt. Fejlesztette az öniróniát. Azt hittem Te is hasonlóval szembesültél, de tényleg nem.


Fejlessz ki valami pajzsot ez ellen. Ne sértődj meg a beszólásokon, hanem érzékeltesd, hogy ezek most nagyon gyenge dedós vartyogások. Ha látni fogják, hogy nem reagálsz a beugatásokra, hanem unottan sóhajtasz/ásítasz egyet, vagy ugyan olyan higgadtan folytatod a "beszélgetést" mintha semmit sem mondtak volna, akkor meg fogják unni. Azt élvezik valójában, hogy fogékony vagy a mélyröptű oltogatásaikra. Ha lepattannak rólad, mint gumilabda a betonfalról, akkor talán fejlődnek majd.

2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!