Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedüllét új közösségben....

Egyedüllét új közösségben. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálom tömören és érthetően leírni,amit érzek.

Szóval idén új suliban kezdtem a tanévet,9.osztályba járok.Az új osztálytárasim közül senkit sem ismertem/ismerek.Már másfél hónapja van suli,és nekem még mindig nincs olyan osztálytársam,akivel annyira jóban lennék...mindenki megtalálta a helyét az új közösségben,csak én valahogy nem találom a helyem.Régebbi barátnőmmel is megbeszéltem a dolgot,

(ő másik suiba jár) és ő is be tudott illeszkedni az új osztályába.Én is beszélgettem már pár osztálytársammal,de valahogy nem illek közéjük...már mindenkinek megvan a helye,ahová tartozik(klikkesedés van).

Mit tegyek?Annyira egyedül érzem, magam...pedig szerintem egy tök átlagos,15 éves lány vagyok,aki szeret beszélgetni,olvasni,rajzolni,zenét hallgatni,nevetni...Vagy velem van a baj?

Köszönöm,hogy időt szakítottál a kérdésemre,és végigolvastad.:)

15/L


2013. okt. 18. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha korábban voltak barátaid, akkor valószínűleg nem a te hibád. Ha nagyon le vannak már osztva a szerepek, akkor lehet hogy a közeljövőben sehová sem fogsz tartozni :(. Talán más osztályból is sikerül összebarátkoznod valakivel.
2013. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet...köszönöm a választ! :)
2013. okt. 19. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sok mindent nem tudtam hozzáfűzni vagy segíteni. Ha jól értettem, azért a korábbi barátnőiddel tartod a kapcsolatot, úgyhogy szerencsére azért nem vagy teljesen magányos. Talán idővel sikerül valakit közelebbről megismerni, velem is megtörtént már hogy teljesen ismeretlen csoportba kerültem, ahol már kialakultak az egyes ismeretségi körök, olyan 3 hónap múlva barátkoztam össze két sráccal.
2013. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!