Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség, ha az ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha az ember nem akar barátkozni, vagy jogos és elfogadható?

Figyelt kérdés

Tehát ha van valaki, aki iránt vonzódom, és miután ezt tudtára adtam, csak barátkozni akar, akkor mennyire szemét dolog ezt megtagadni?


Mi van akkor, ha a baráti viszony már hosszabb távon létezett, de elviselhetetlenné vált számomra, és ezért döntöttem úgy, hogy vagy legyen több, vagy ne legyen semmi?


Ha az én szemszögemből nézem, akkor nyilvánvalóan jogosnak tűnik, hogy nem akarok szenvedni. De a másik oldalról nézve már biztos nem ilyen egyértelmű a dolog. Elvégre az illető számára csak úgy hirtelen előáll ez a helyzet, és tönkreteszi a számára teljesen jó és optimális állapotot.


2013. febr. 8. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"mennyire szemét dolog ezt megtagadni?" - semennyire nem szemét dolog, ha nem hagyod magad érzelmileg kihasználni.
2013. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Patrik24 ***** válasza:
Nem szemét dolog, annyi megértés lehet benne. Belém is szerelmes volt egy csaj, visszautasítottam és utána minden kapcsolatot megszakított velem, pedig azelőtt tök jól elvoltunk, de megértem őt, bár hiányzott.
2013. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez rajtad múlik. Azzal, hogy ezt tudtára adtad ennek a lehetőségnek is megvolt az esélye, bár a másik fél valószínűleg ezt nem sejtette.


Az a helyzet, hogy itt nincs jogos vagy jogtalan döntés, mert nem fekete-fehér, nem ilyen egyszerű a helyzet. Amit meglehet próbálni, hogy kevesebbet "érintkeztek", hátha segít valamit.

2013. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg kedvel téged, akkor meg tudja érteni, fájni fog neki (meg neked is) de mindenkinek így lesz a legjobb.

te csak szenvednél, és reménykednél h meggondolja magát, ő meg félne h nehogy bármi félreérthetőt csináljon.

2013. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem vagy szerelmes abba az ellenkező neműbe, akkor biztos el tudod fogadni, ha ő szerelmes, és ezért nem akar többé a barátod lenni.
2013. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szemét dolog, nem ugyanazt akarjátok egymástól, nem is ugyanazt tudnátok nyújtani, nem is ugyanúgy éreztek egymással kapcsolatban, így felesleges bármit is erőltetni.
2013. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!