Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Őszintén ez menő szerintetek?

Őszintén ez menő szerintetek?

Figyelt kérdés
Akkor már menőnek számít valaki ha Facebookon 100 fölött lájkolják a profil képét és iPhone 5je van?

2013. dec. 11. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, engem nem igazán érdekel, hogy kinek milyen telefonja van, meg az sem, hogy hány lájk van a profilképén. Szerintem ez csak az ilyen elkényeztetett swagek között számít menőnek.
2013. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
A lájk senkit nem érdekel, az iphone meg túlhypeolt sz..r.
2013. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
naná! énis jóú ton haladok a swaggé válás uttyán, márcsak a fültágító hijányzik
2013. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salamon Bálint ***** válasza:
Az iphone mitől menő?
2013. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem menő egyáltalán. Csak sajnos manapság az emeberek ebből szűrik le a másikról hogy jó fej e vagy nem. Szánalmas pávák...
2013. dec. 11. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
sweg, hype, páwa, iphone... öreg vagyok én már ide :P
2013. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salamon Bálint ***** válasza:
0%
Csak a hülye ember von le ilyen következtetést. Sok ismerősömnek van iphone-ja; nem szeretik.
2013. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Magasról

L .

e .

x .

a .

r .

o .

m .

! _o_

2013. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenki azt akarja, hogy elfogadják, és beilleszkedhessen.

Kivéve Tim-et.

Tim lexharja.

[link]


Amikor én voltam sulis, az volt a menő, akinek nájki cipője volt. És az én noname kínaim a csóró kategória volt. Mégis én voltam a kosárcsapat egyik oszlopos tagja.


Nem beszélve, hogy nem a szüleid pénze határoz meg, hanem az értékrended. Az előbbi egyszer meg fog szűnni, a másiknak meg idő kell, hogy kialakuljon.


A szülőknek ajánlom figyelmükbe: [link]


Szerintem sokkal menőbb, ...

- aki elmegy gombászni a szüleivel és meg tudja különböztetni az ehetőt a mérgezőtől, de azért elviszi a piacra bevizsgáltatni, amit talált.

- aki tudja, hogy a következő képen a jobb oldali szekcióban mi mit jelent: [link]

- aki FEJBŐL meg tudja mutatni nekem a csillagképeket egy nyári estén, hanyatt fekve a ciripelő tücskök mellett forró betonon hanyatt fekve

- aki tud mutatni nekem egy verset, amit ő írt

- aki az átlagtól úgy emelkedik ki, hogy az az ő érdeme és nem az anyagi helyzetéé

2013. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!