Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kit keressek, ha színész...

Kit keressek, ha színész akarok lenni?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan oldalt nyitottam már meg ami ezzel foglalkozik... Szeretnék színész lenni gyermekkori nagy álmom válna valóra!! De támogató háttér nincs mögöttem mivel szüleim nem ezt az életcélt szánták elém. Tényleg nagyon nagy elszántság van bennem csak nem tudom hogyan kezdhetnék neki, mert mint említettem szini tanoda és színművészeti fősuli szóba sem hozható. Nem vagyok naiv és tudom ha nem tudok semmiféle végzettséget felmutatni szóba sem állnak velem, na de a rengeteg gyerekszínésznek is meg van erről a végzettsége?! Nagyon kérek minden kedves kommentelőt, hogy olyan válaszokkal szolgáljanak nekem ami számomra is hasznos... Nagyon szépen köszönöm minden cinikussáh nélkül :) 23/L

2013. dec. 12. 15:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Küzdeni kell érte !!! Az egyetemre nehéz bejutni és nagyon kevesen jutnak be ... énis színésznő szeretnék lenni . Járni kell színjátszó körbe énekkarra táncra mindenre ami a színészettel kapcsolatos.Járni kell színházba és ha a közeli színházba meghallgatás van menj el . Nem könnyű de nem is lehetetlen . Sok sikert
2016. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!