Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 22 évesen hogyan találjak...

22 évesen hogyan találjak baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Lényegében egész életemben magamnak való voltam, csak mostanában kezdem érezni a hiányát egy baráti társaságnak, akikkel összeülhetünk beszélgetni, közös programokat csinálhatunk, stb...

Gimi után egy másik megyébe kerültem, itt is kezdtem el most dolgozni, de még mindig alig ismerek itt embereket.

Munkatársaim kilőve, a hobbijaim is magányos jellegűek.



2013. dec. 13. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Iskola / munkahely...

Beülsz kocsmába odamész pár archoz....

Facebookon keresel vmi csoportot mit tom én ha szeretsz bringázni keresel bicos csoportot és kiírod h mennél ide oda tekerni kijönne el veled vagy csatlakozhatsz e vhova bla bla....

ilyesmi.


Am meg ne mond már, hogy nincs egy ember sem akivel lóghatnál és bevinne téged a baráti társaságba vagy ilyenek.

2013. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig nincs. Amúgy kösz.
2013. dec. 13. 16:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Kocsmában lány létemre nem nagyon akarok ismerkedni. :-)
2013. dec. 13. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2013. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Veszprém.
2013. dec. 13. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél siker, hogy nagyobb városban laksz nem pedig egy kihalt faluban.

De szóval, legyünk modernek, facebookon sok csoport van, keress valami veszprémi csoportot ahol van egy pár ember és esélyes, hogy hozzád hasonló emberek keresnek társat, bulikra, sporthoz, vagy ilyenek.


Vagy hát esetleg még régi iskolatársaidra írj rá hátha valaki szívesen lógna veled.

sajnos jobb ötletem nekem sincs :)

2013. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémákkal küzdök. Mindig is társaság kedvelő voltam és szerettem emberek között lenni, még akkor is, ha az emberek gyűlöltek engem, meg lenéztek. Mindig is megtaláltam a nekem való társaságot, csak ez a "tehetségem" érettségi után valahogy elmúlt. Azóta több suliban is voltam és vagyok, de egyszerűen nem találok olyan embereket, akikkel lenne bennünk bármi közös. Sőt, szinte a szöges ellentéteimet fogom ki mindig, akikkel soha nem fogjuk megérteni egymást. Az előző csoporttársaimat például imádtam, mert nagyon rendesek voltak velem annak ellenére, hogy barátként nem feleltem meg nekik és ők se nekem. Viszont a mostaniak úgy érzem, lenéznek és ilyen emberekkel nem szívesen barátkozok, mert arra nem veszik a fáradtságot, hogy legalább megismerjenek, mielőtt véleményt alkotnak rólam. Úgyhogy én már oda se megyek hozzájuk, nem megyek el a bulijaikra, nem érdekelnek, ennyi, náluk százszor jobb barátokat találhatok bármikor. De az utóbbi időszak ebből a szempontból nagyon balszerencsés volt. Ráadásul én már úgymond kinőttem a bulizásból, meg ivászatból, egyszerűen nincs rá szükségem, hogy leigyam magam. Más egy kis pia mellett jól érezni magam, de a berúgás a kocsmákban engem már nem vonz és ezt nem lenézésből mondom, csak számomra ennek az időszaknak vége. Így meg elég nehéz társaságot találni, mert sajnos kevés olyan ember van, aki pia nélkül is jól érzi magát. Legalábbis ezt látom. Mostanra kb két ember maradt, akikkel tartom a kapcsolatot, de ennek is örülök, mert volt olyan időszak, amikor abszolút egyedül voltam és az maga volt a pokol. Képtelen vagyok egyedül lenni, úgy látszik, ez nekem nem megy. De sajnos a kérdésedre nem tudok érdemben válaszolni, én is próbálkozok. Én abban bízok, hogy majd tanfolyamon, suliban, vagy akárhol találok hozzám hasonló gondolkodású embereket. Mert az utóbbi időszak elég tanulságos volt olyan szempontból, hogy az ellentétek nem vonzzák egymást, sőt...
2013. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok 21 évesen, esetleg az azóta szerzett tapasztalatok érdekelnének.
2018. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!