Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találjak közös témákat...

Hogy találjak közös témákat az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

őket érdeklik a sorozatok,One Direction,Justin Bieber, popsztárok stb.

engem pedig érdekelnek a pc játékok, a rockzene (acdc, nirvana, guns n roses, slash, metallica) és a filmek. Ők nem tudnak hozzászólni az én témáimhoz én meg nem tudok hozzászólni az ő témáikhoz. kicsit

különcnek és fiúsnak érzem magam. egyébként lány vagyok :)

előre is köszi a válaszokat :)


2013. nov. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a fiúknál, legalább a pc játékok miatt lesz egy közös témád velük.

Nincs veled semmi baj egyébként, biztos klassz kis csaj vagy ;)

2013. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha amiket leírtál igaz, te vagy a legjobb csaj az osztályban, csak még nem jöttek rá, ne próbálj meg beállni a sorba :D
2013. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor dumálnak, próbálj meg beszállni, pl "Ja az új Justin Bieber lemez nagyon fajin nekem is tök bejött öhm oké ez nem megy, dögöljetek meg pondró férgek."
2013. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát az az igazság hogy inkább akkor ne legyen témánk :D ugyanis ilyen zenei szennyekre nem vagyok hajlandó azt mondani hogy "jó"

am köszi a válaszokat! :) úy döntöttem megmaradok a saját izlési világomban :D

12/L

2013. nov. 20. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
a filmeket tuti hogy ők is szeretik, te meg nézhetnél néhány sorozatot amit ök is nézni szoktak. már van közös téma :)
2013. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát tényleg néznek filmeket, csak hát ők twilightot (ami nem mellesleg nagyon unalmas és iszonyat nyálas) és ehhez hasonló filmeket néznek, engem meg inkább az akciófilmek, és a vígjátékok érdekelnek.

a sorozatokat még meggondolom :)

2013. nov. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!