Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak új társaságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak új társaságot?

Figyelt kérdés
A mostani ismeretségi körömbe nem igazán illek bele, ők eléggé bulizósak, isznak cigiznek, ami még nem lenne baj, csak még gyerekesek is (és csak a buli de legfőképpen a PIÁRÓL lehet velük csak beszélgetni). Hogyan tudnék új emberekkel megismerkedni és onnan esetleg még egy párt is találni magamnak? Nem mehetek csak úgy oda vadidegenekhez az utcán :D (egyszer bejött egy lánynál, közel is lakik de eddig csak 2 szer találkoztam vele, neten meg elérhetetlen)
2011. jún. 19. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
19/f
2011. jún. 19. 12:04
 2/6 anonim ***** válasza:

bemész a tescoba és veszel egyet, most úgy is akciós.


fiam, ez nem így működik, hogy gondolsz egyet és új barátokat akarsz...

2011. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nehéz szitu...

Nézz körül az ismerőseid között pl: Osztálytársak. Vagy járjál sportolni és ott is ismerkedhetsz másokkal pl: foci, karate, bodybilding. Vagy járjál többet rokonokhoz stb.

2011. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hosszú időbe telik.Menj bulizni a mostani társaságoddal,ismerj meg új embereket,sokat barátkozz,neten is.
2011. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cseréljünk társaságot:D Az én ismerőseim inkább az ellentétei. Én kicsit pörgősebb életre vágyom, de egyedül elég nehéz megvalósítani.

21/F

2011. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy nem az a pörgős élet, hogy vedelek és összehányom magam, meg ha kedvem van szerzek egy lányt egy éjszakára...:)
2011. jún. 19. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!