Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kint pár eu-ért lehet uj sim...

Kint pár eu-ért lehet uj sim kártyát venni. Mi visz rá egy barátit társaságot arra, hogy mindig cserélgessék a számukat?

Figyelt kérdés

összejöttem egy sráccal, kis idő múlva nem tudom elérni,de amikor jön hozzám (ahol lenni szoktam) akkor érdekes, fel tudom hívni - szóval akkor berakja azt a kártyát aminek tudom a hívószámát.. és amikor kérdezem, hogy 5 napig miért nem tudtam elérni, csak annyit mond,le volt merülve és nem tudta tölteni (ami érdekes nem egyszer fordul elő annak ellenére, hogy a szüleivel él...)


erre most egy másik srác. felhívom, nem is ő veszi fel, értetlenkednek a teloban, hogy ki vagyok. aztán a srác felhív arról, közli, hogy de,ez az ő száma, ne higyjek mást. másnap egész nap arról ír, harmadnap egésznap ki van véve a sim...


és ez a kör (elég nagy - kb 50 fő minimum)folyamatosan azt csinálja, hogy egy valaki felhív engem vagy 5 különböző számról, azt sem tudom már melyik az illető száma,aztán sim sehol.. szóval folyamatosan ki be rakosgatják, meg cserélgetik a számukat, jah meg egymás között is a telot, mert nem egyszer a haver adja oda a teloját annak aki telefonálni akar,meg sorolhatnám.


a lényeg, ha egyik nap egész nap fűzi az agyam egy srác telon, másik naptól miért teszi magát elérhetetlenné?

és ez jellemző az egész társaságra. ennek mi értelme?


2013. júl. 9. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a kérdés, Te minek hagyod, hogy szórakozzanak veled?
2013. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem ellenem irányuló támadásnak veszem azt, ha egy nagy társaság folyamatosan cserélgeti a számát.

csak kíváncsivá tett miért érzik ennek szükségességét, miért nem tudnak egy hívószám mellett kitartani?

2013. júl. 9. 16:11
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval kétlem, hogy miattam vennének uj sim kártyát...
2013. júl. 9. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is ezt mondtam, nyilván a cserélgetéshez semmi közöd, de az, hogy a srác teper nálad, vagy úgy tesz, utána meg sz*rik bele, hogy eléred-e telón, vagy nem, na az már szórakozás.
2013. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra ,hogy van még valakije annak a srácnak? Én csak erre tudnék gondolni.. Nyilván azért cserélgeti a sim kártyákat ,hogy míg otthon van ne tudd hívogatni. És ez a "lemerült a telefonom" is elég gyenge sztori , főleg ha már nálad igen csak fel volt töltve.. Gondolom még nem mutatott be a szüleinek.. Azért mert csak kihasznál , semmi több.. Legalábbis ez a véleményem , lehet túl gyanakvó vagyok ,de szerintem ez egy logikus magyarázat..
2013. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de, bemutatott a szüleinek.
2013. júl. 9. 17:02
 7/8 A kérdező kommentje:

"Én csak erre tudnék gondolni."


ez csak a te sivár kis világodat tükrözi

2013. júl. 9. 17:07
 8/8 A kérdező kommentje:

igazából én arra gondoltam, hogy esetleg mert sokat sefftelnek,meg egyéb dolgaik vannak, így ez egyfajta "rejtőzködő" üzemmód a "kívülállók" ellen.


más tippeket vártam volna, ezért nem írtam ennyire részleteiben le

2013. júl. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!