Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámulnak meg az utcán,...

Miért bámulnak meg az utcán, ha nem az én hibámból, de elég csúnyán néz ki a fejem?

Figyelt kérdés
Ilyennek születtem és kész, amíg nem lesz fogszabályzóm és az orrom megműtve, addig nem tudok vele mit tenni, mégis miért kell egyeseknek ilyen rosszindulatúnak lenni, hogy ilyen kellemetlenül megbámulnak? Olyankor legszívesebben elsüllyednék a föld alá, amikor ez történik. Pedig nem is annyira az átlagostól eltérő az arcom, kicsit másmilyen csak, és mégis ez van.
2013. dec. 15. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ennek a rosszindulatú megbámulásnak mi a pszichológiai oka?
2013. dec. 15. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:

"Pedig nem is annyira az átlagostól eltérő az arcom, kicsit másmilyen csak, és mégis ez van."


Hogy érted azt hogy kicsit másmilyen? Eszemben sincs bántani téged, csak kérdezem. Szokj hozzá ahhoz hogy megbámulnak. Tényleg nem tudok neked jobbat tanácsolni ezzel kapcsolatba.

2013. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek, vhogy túl kell élni, van aki pedig szép és azért utálja ha nézik.
2013. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem sokat lehet tenni, max. zavarba hozni azzal, hogy megkérdezed: "Mit bámul?" Vagy "Valami gond van?".

Sajnos, egyesek azt is megbámulják aki szép és azt is, aki kevésbé, ha meg fogyatékossága van, erősen elüt az átlagtól, akkor meg végképp. Bámulásban a gyerekek járnak élen, még ok nélkül is.

2013. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tegyél képet
2013. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek hajlamosak megbámulni mindent, ami furcsa. Egyszerűen vonzza a tekintetet, ez van.


De én nem vagyok biztos benne, hogy nálad erről van szó, szerintem lehet, hogy kicsit túlreagálod...

2013. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú vagy lány vagy?
2013. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dettó!! Ugyan ez vagyok én is, de én egyszerűen csak leszarom.. Általában mikor megnéznek mindig grimaszolok valami hülye arcot, más esetben meg beintek.. De most komolyan, pont mintha magamat olvasnám... :)
2014. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!