Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez mi? Barátnőm azt...

Most ez mi? Barátnőm azt mondja, ha bámulnak nem jó, mert kiröhögik, hogy csúnya. Ez milyen? Miért gondol egyből erre?

Figyelt kérdés

Néha ha mondjuk feltűnik,hogy megbámulnak mások, akkor barátnőm tiszta idegesen oda veti,hogy(mint most is)

-aztán k-rva jól esik ám,hogy azon röhögnek,hogy csúnya vagyok-

Megkérdeztem tőle,hogy te normális vagy? Miért képzeled bele egyből,hogy azért néz valaki,mert csúnya vagy?

Sokan úgy vannak vele,hogy 'had nézzen,biztos szép vagyok':D Hasonlóan én, ha érdekes vagyok hadd nézzen.

Nem gondoltam,hogy barátnőm meg ennyire 'idegbetegen' fogja fel a dolgokat.

MIért gondolna bárki is arra,mikor nézi elég feltűnően,hogy ő csúnya?


2013. máj. 19. 13:55
 1/3 anonim válasza:

Mivel én sem látom magam szépnek, ezért nyilván az az első gondolatom, hogy biztos azért néznek, mert csúnya vagyok..

Kisebbségi komplexus, és önbizalomhiány miatt.

2013. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nehéz, de próbálj kicsit toleránsabb lenni vele, és önbizalmat adni neki. Sokszor mondani neki, hogy mennyire szép, kívánatos, csinos nő.

Én is így voltam vele mint a barátnőd, de a párom rengeteg önbizalmat adott, de ez egy hosszú folyamat sajnos.

2013. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Na jó azt nem mondom,hogy kívánatos :D Legjobb barátnője vagyok amúgy,szóval eszembe sem jutott,de az szoktam,hogy szép:)

2013. máj. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!