Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít amikor...

Titeket nem idegesít amikor kutyasétáltatás közben lesnek titeket a házakból, lakásokból vagy csak úgy bámulnak szúrós szemmel az utcán?

Figyelt kérdés
Engem nagyon.Társasházban élünk lakótelepen, város szélén és nem nagyon tudok hova menni a kutyával napi szinten 4x.Sokszor észrevettem már, hogy bámulnak a ráérő emberek az ablakokból, vagy mondjuk a padokról a ház előtt.Futkorászni szoktam a kutyával(pórázon), de akkor mégjobban lesnek, baromira idegesít.Semmit nem lehet itt nálunk csinálni, mert rögtön megy a pletyka, de ráérek.

2013. dec. 9. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Szrd le - ha valakinek nincs jobb dolga, mint mások után leselkedni, annak igen sivár élete lehet.
2013. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
Amíg nem kezdenek bekiabálgatni, más kutyák támadni, addig nem érdekel :)
2013. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

Össze kell szedd a kutyagumit es ez idegesit?

Nem kellemes, az biztos

2013. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Amikor engem feltűnően bámul valaki, teljesen ok nélkül, csak mert épp arra sétálok, akkor néha odaintegetek neki, akkor általában visszamennek az ablakból, de van, aki bemutat. Ha valaki erre a cselekedetemre bunkó, akkor meg elkezdek a kutyával előttük gyakorolni helyben maradást, meg stb...ha lúd, legyen kövér...

de az esetek 90%-ában tovább megyek, szinte már észre sem veszem.

2013. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
mosolyogj rájuk,és integess nekik :) Ezzel tök össze zavarod őket :) én is ezt csináltam,és tök leszoktak a bámulásról ! ja meg amikor a kutya kakit felszedtem,széles nagy mozdulattal ,megnéztem közelről,megszagoltam,és meglengettem feléjük is a zacsit,mondván,ők is megnézhetik,ha akarják :)
2013. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem a kutyagumi felszedés idegesít, hogy jön ez ide?Az idegesít, hogy lesnek ha simán sétálok.
2013. dec. 9. 18:22
 7/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
88%
Ha így bámulnak akkor te is bámulj úgy. Menj közel, tátsd el a szád, mereszd ki a szemed és bámulj rá. Hatásos lesz garantálom.
2013. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen bámulós emberektől én legszívesebben elbújtam volna annó. Szerencsére sikerült elköltöznünk.

Mondjuk, jópár évnyi vidéki élet után én szinte paranoiás lettem :D ki figyel, mit néz, stb... gusztustalan, tényleg.

És igen, idegesítő. Kb mintha nem lehetne saját élettered, mert valaki mindíg figyel, szemmel tart.


A minap valamiért újpestre kellett mennem, ami szintén ilyen "kisvárosi" feeling. Egyik utcában meg is jelent a tátott szájú, messziről bámuló idegen. Bár nem volt velem a kutya, de marhaideges lettem hirtelen. :D Én ilyenkor feltűnően a másik irányba bámulok, persze csalfa remény, hogy a másik illető van olyan kulturált, és veszi a lapot.

Kutyával mondjuk könnyebb lett volna, mert akkor a kutyára és magamra figyelek, minden mást kizárva.

2013. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

amúgy tényleg van egy ennél rosszabb fokozat: a bámulós, és beszólogatós. Minap megyek a kutyával, szembejön idős tag az övével. Oda se figyelek rá, épp élvezem a csendes békét, és a közös sétát, erre hallom hogy elkezd magyarázni, hogy vigyázzak, nehogy elessek, mert ő tegnap majdnem megcsúszott a járdán, hogy esett az eső. xD

Nézek rá csodálkozva, hogy "mi a f**sz?" erre visszakérdez, mintha én lennék a fogyatékos, hogy "ééérted amit mondok"?

Kis hatásszünet után gyogyósként artikulálva, 300decibell hangerővel válaszoltam, hogy "ééétemééén" :""

Azóta kerül az illető.


Tegnap dettó. Napsütés békés séta, éééés hátunk mögül cuppogás. Nembaj, megyünk tovább. Hangosabb cuppogás. A kutyám kiugrik. Hátranézve látom, hogy egy nyanya a hátunk mögül!!!! szugerálja a kutyát, és teper ezerrel kimondottan kutyacukkoló hangokkal, gesztusokkal. Majd elkezd angolul karattyolni, hogy "no problem" mert neki is van kutyája... Kb elöntötte az agyam a gőz, így csak annyira futotta, hogy az arcába üvöltöttem, hogy "PROBLEM!!!" majd otthagytam a p**ba. :D


köszi hogy leírhattam, máris jobb :D

2013. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nah ugye, hogy idegesítő :D.Beszólogatással még rosszabb lenne, odáig még nem jutottak ezek a bámulós idióták, de lehet majd ez is eljön.A nyuggerek nagyon szeretnek mindenhol okoskodni, de utolsó ezen az angol tudását fitogtatón jót nevettem.:D.Még "no problem" hogy mész a kutyával...
2013. dec. 9. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!