Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiam itthon akarja tölteni...

A fiam itthon akarja tölteni a szilvesztert! Mit tegyek? (19 éves)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van vele, de egyszerűen nem akar sehova elmenni.

Mondom neki hogy haverokkal menj el valahova, üljetek be kocsmázni, vagy valami..

De nem, Ő nem akar. Itthon marad velünk.

(nagymama, az annya, én, és Ő)

Én ilyen idős koromba szinte mindig buliztam, haverokkal lógtam meg ilyenek.

Nem arról van szó hogy "kocka" (modern kifejezéssel), mert egyáltalán nem sokat számítógépezik.

Melózni jár, most is ott van, reg 8tól 5 ig, valami áruházba. Hazajön kajál, dumálunk vele, kicsit gépezik, és alszik.

Barátnője tudtommal nincs, már-már végső elkeseredésembe arra gondoltam hogy MÁS. (és itt most majd sírva fakadok)

De bízok benne hogy nem ez van a dologba.

Hogyan tudnám kimozdítani, legalább szilveszterkor?

(az nem megoldás hogy adok neki pénzt, mert akkor azt elrakja, hogy spórol, és nem bulizza el...)


2009. dec. 29. 12:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

Örülj neki, hogy így szereti a családját és nem issza el az agyát! Más anyuka repesne az örömtől, hogyha a 19 éves fia otthon töltené a szilvesztert! Hiszen manapság már a 14 éves gyerekeket is nehéz otthon tartani. Semmi baj nincs vele, egyszerűen nem vonza őt a sok részeg marha meg az ordítozás, ez jó, ő az, aki normális :) Mellesleg én is a családommal szoktam tölteni a szilvesztert, egyetlen egyszer sem mentem még el bulizni vagy kocsmázni és szerencsére a párom is így van ezzel. Én örülök neki, hogy az új évet nem kell azzal nyitnom,hogy egy adag hányásban ébredek fel, ami tlaán nem is az enyém...


20/L

2009. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Haverjai vannak egyébként?
2009. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

most nem értem, hogy miért baj, hogy otthon akar lenni. én is erősen gondolkodom rajta, hogy itthon maradok, nem nagyon van kedvem sehova menni. de most miért baj ez?

16/L

2009. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%

nem látjátok, h kammu??? :)


"Barátnője tudtommal nincs, már-már végső elkeseredésembe arra gondoltam hogy MÁS. (és itt most majd sírva fakadok)"

2009. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi lenne, ha hagynád? Nekem nincs semmi bajom, teljesen normális vagyok, de őszintén... egy szilveszteri buli egyáltalán nem tud lázba hozni. Tavaly elment otthonról? Ha igen, ez nem jelent semmit. Lehet egyszerűen nincs kedve.
2009. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
én is itthon leszek,utálom a kötelező buli feelinget.
2009. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Tudod mi a kamu????

Hogy te itt írogatsz mindenféle hülyeségeket (utolsó)!!!

Te is csak egy nagy hazugság vagy, ha nem tudsz normálist írni. Miért kell egyből lekamuzni mindent???

Nem tudom hogy állna a szád, ha majd egyszer lesz gyereked, és kiderülne róla hogy b*zi???? Hogy éreznél mi????


Még szerencse hogy Ő itt nem tart talán..

Haverjai vannak, bár nem túl sok, évközbe eljárogat azért valahova esténként.

És félreértés ne essék, nekem semmi bajom vele hogy itthon van, csak neki akarnák jót, hogy bulizhasson egy nagyot...

2009. dec. 29. 12:32
 8/27 A kérdező kommentje:
Vagyis mostmár nem utsó, hanem a "kamus"
2009. dec. 29. 12:32
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Mire spórol egyébként? Nem lehet,h azért nem akar menni sehova,h inkább megmaradjon a pénze? Én is fontolom az otthonmaradást, anyagi okok miatt...:S
2009. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szerintem kocsira gyűjt, vagy vmi motorra.

Nem is kéne a saját pénzéből mennie, szívesen adnák neki valamennyit (max. pár ezret) , hogyha mondaná hogy : apu! bulizni mennék, kéne lóvé!

2009. dec. 29. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!