Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én fogom itthon (unalmasa...

Csak én fogom itthon (unalmasan) tölteni a szilvesztert? 16/F

Figyelt kérdés
mennék én,csak nem hívtak sehová :/

2013. dec. 20. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Valahogy "elfelejtettek" hívni idén. Nem szoktam alapesetben ilyeneken drámázni, de azért ez elég szép jelzés, ezentúl így állok hozzá a dolgokhoz... Na mindegy, kicsit szomorú vagyok, nélkülözhetőnek érzem magam. És igen, vannak utcai rendezvények is, de kivel menjek, ha csak engem sikerült kihagyni a barátaimnak?... Kint még rosszabbul érezném magam, úgyhogy bezárkózom és tévét fogok nézni. Meg venni egy üveg bort és bőgni, a macskámmal az ölemben. Leszek én még bolond macskás nő... :S
2013. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 piriiiiii ***** válasza:
78%
Kedves utolsó, van még pár nap szilveszterig, hátha összejön valami, ne bánkódj, ilyenen nem éri meg. :) Ugyanolyan nap, mint a többi.
2013. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Akit hívnak maradna, akit nem az meg másra se vágyik, a lényeg, hogy semmi nem jó :D
2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Háát... Szerintem ez az "ugyanolyan nap, mint a többi" inkább önnyugtatás. Persze, ugyanolyan, de ilyen erővel a szülinapom is ugyanolyan nap mint a többi, mégis rosszul esne ha mindenki csak "ugyanolyan nap"-ként fogná fel, és nem is köszöntenének fel. Nekem a szilveszter is ilyen lenne, oké hogy ez is egy nap, de az év vége, azért csak különbözik a többitől... És hát, a barátok együtt szoktak ilyenkor lenni. Kivéve én, aki ezekszerint simán nélkülözhető vagyok... Már ott tartok, hogy ha most hívnának, el se mennék, mert az biztos hogy csak azért lenne, mert rájöttek, hogy elfelejtettek, és kínosnak tartják, ezért meghívnának. Inkább a macskám meg a bor:(
2013. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 piriiiiii ***** válasza:
78%
Az évvel való számolást is csak az emberek találták fel... az év is csak egy behatároló valami...
2013. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha olyanoktól vártad a meghívást akikkel tényleg jóba vagy és megszokott dolog, hogy elhívnak ilyen esetben, akkor megértem, de ha nem is gondolnak rád akkor kár lenne miattuk szarul érezned magad, családdal nem tudod tölteni?
2013. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Családom egyik része másik városban él, ők azért nem hívnak. Szűk család meg itt él, de ők is pont ugyanezt csinálják, amit most én fogok:( Igaz, legalább együtt csinálnánk a semmit. Bár előttük meg nem szeretnék szomorú lenni.
2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Hát de ez meg butaság, főleg, ha jó is velük a kapcsolatod és örülnének neked :D ne azért menj át, hogy szomorkodj velük, hanem hogy ne kelljen szomorkodni mert egyedül vagy, még ha csak elbeszélgettek nyugisan vagy megnéztek valami baromságot a tv-ben akkor is jobb, mint otthon egyedül, ha így érzed magad.
2013. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Én osztálytársammal fogom tölteni, és egy nagyon epic római gyertya varázslópárbajt is lebonyolítunk az este alatt :D 16/F
2013. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
úristén, tényleg a gyakorira jár mindenki sírni, tizenhat meg 20 évesek vagytok, emberek szedjétek már össze magatokat.
2013. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!