Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy osztálytársam, akinek...

Van egy osztálytársam, akinek nincsenek barátai és mi sem megyünk oda hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki undorodik tőle,annyira ,hogy béna dalokat költenek róla a lányok, amik arról szólnak, hogy milyen ronda és büdös meg minden.Ha tesin megfog egy labdát ahhoz már senki sem nyúl hozzá.Mondjuk én sem akarok hozzá annyira közeledni, meg minden de olyan rossz látni

2013. dec. 20. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok békén azt a lányt. kérdező te meg bújj el. Nézz tükörbe, te nem szoktál izzadni? Te se vagy rózsaillatú és ezt üzenem a retartált osztályodnak is!
2013. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező erre van egy jó sztorim.Saját.


Nálunk is volt ilyen suliban,ugyan az volt mint nálatok.Mindenki undorodott szegénytől,sajnos még én is.Én alapból jól elvoltam mindenkivel(azt hittem)de amikor nagy szarba kerültem senki nem segített csak ez a büdös,koszos....lány.Ennek 16 éve.Azóta a legjobb barátnőm!Szóval....ennyi a véleményem.

2013. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek mivel érdemelte ezt ki?
2013. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hozzám is kb. így állnak az iskolatársaim, bár nem költenek dalokat rólam, de eléggé undorodik tőlem mindenki. Látom akkor azért van még aki hasonló helyzetben van, mint én (a kérdésben leírt személy).
2013. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy megnyugodj, előbb- utóbb mindenki visszakapja, tehát ha nem most, majd a munkahelyen, főiskolán, az osztálytársaid, és te is megkapjátok. Lehet nem pont ezt, hanem olyan területen, ami nagyon fáj. Gondolj bele az ő helyzetébe. Nem kell hogy a barátja legyél, de néha egy mosoly nem a világ vége.
2013. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mostanában úgymond néhány lánnyal összefogtunk és kedvesek vagyunk vele. Néhányan. De vannak akik még mindig bunkók , viszont annyira nem is béna hogy így kéne vele törődni. Nem tudom miért ilyenek.
2013. dec. 20. 19:17
 7/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Szegény lány, karoljátok fel! Lehet, hogy azért ilyen elesett mert kevés az önbizalma, nincsenek barátai. Senki sem érdemli meg, hogy így viselkedjenek vele. Emlékszem általános iskolában az osztályban volt egy hasonló fiú. Most meg belevágott egy vállalkozásba és él mint Marci hevesen. Akik meg cikizték nagyrészt csak a szakmunkásképzőt fejezték be, vagy azt se!
2013. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bunkó osztályod van. :(

Nálunk is van egy ilyen lány. Mindenkihez odamegy, mindenkihez kedves, de a legtöbben úgy viselkednek vele, mint az osztálytársaid azzal a lánnyal.

Én mindig ott vagyok neki, kedves vagyok, mert nagyon sajnálom.. múltkor olyan beszólást kapott, hogy amikor itthon meséltem anyunak elbőgtem magam. Az a baj, hogy a legjobb barátnőm sem túl kedves vele. Persze amikor ott van normálisan viselkedik általában, de sokszor beszélt már arról, hogy nem kéne ilyen sokszor odahívnom magunkhoz. De hát annyira sajnálom. :(

Kérdező, legalább te legyél kedves ahhoz a lányhoz.. nagyon rossz lehet neki. :(

17/L

2013. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vagyunk 3-an 4-en akik kedvesek vele,mondjuk nem öri bari de minden reggel köszönünk neki beszélünk vele és igaziból egsz kedves
2013. dec. 20. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz, ahogy viselkedtek vele. Általánosban engem is így kiközösítettek, undorodott tőlem az egész iskola és volt olyan év, amikor szekáltak is. Valamelyikőtökben lehetne egy kis emberség...
2013. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!