Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted is rohadt gazdagok...

Szerinted is rohadt gazdagok a haveromék? A leírás alapján van pénzük rendesen? Vagy ez még csak a jobb az átlagnál szint?

Figyelt kérdés

Nem irigységből kérdem, de nekem onnan jutott eszembe, hogy van a haverom, akit bemutattam az osztálytársamnak, és azt mondta rájuk, hogy rohadt gazdagok!


Szóval van a haverom 17 éves, és egyke gyerek. Van apja-anyja.

Apjának van 2 autója, egy Audi A4e, meg egy Renault Thaliaja. Az anyukájának egy Toyota Yarisa.

A házuk nem nagy csak 1 emeletes. meg 1 pince, és kis kert. De belül rendesen be van rendezve. TVjük van egy nagy, azt mondta haverom 300ezer volt.

Haveromnak van egy iPhoneja, igaz nem az 5, csak a régi 4. Apjának is iPhoneja van, anyjának Galaxy s4.

Haveromnak van 2 laptopja+asztali gépe, anyjának laptop, apjának is asztali+laptop.

Anyja cigizik és a haverom is , napi 1 doboz fejenként.

Van vitrines szekrényük, tele alkohollal, és rendszeresen rendeznek "bulit" is, grillezést, meg hasonló.

Minden évben elmennek nyaralni valahova 1-2 hétre, Görög/spanyol/Horvátországba.


És erre azt mondta az osztálytársam, mikor volt nálük, és eljöttünk, hogy "ezek rohadt gazdagok! Tele vannak pénzzel!"

Mire mondom: Dehogy is, beszéltem a szüleivel, mert mondtam, hogy szép házuk van, és mondták, hogy köszönik, de drága fenntartani, nehéz fizetni a rezsit.

És otársam:"nehéz fizetniük? Na persze! Mondják ezt hogy folyatják a vizet!(Haverom kinyitotta a csapot, hogy tölt magának vizet, és addig elsétált a szekrényig, kiszedte a poharat, meg a hűtőből narancslevet, és addig folyt a víz)


De most tényleg rohadt gazdagok lennének? Nem gazdag környéken laknak! És ha annyira gazdagok, miért nem 3 Audijuk van? Meg 300 ezres tv minden szobában?

Szerinted ez nagyon gazdagság, vagy csak jól élnek?



2013. dec. 23. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

szerintem nem feltétlen gazdagok ez alapján



volt barátomék gazdagok voltak, zavarta a kilátás, mert roncsautók voltak, ott, ezért megvette a több tízmilliós telket, hogy elhordassa azokat. ellopták az audi a8sukat de csak vettek egy újat vw-t is elloptak de az nem is tétel


600ezer ft volt a hangfaluk meg sok ilyesmi, kicsi 1 szintes házban éltek

2014. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
91%
Tehetősek. Attól nem lesz senki sem gazdag, hogy van 3 középkategóriás kocsija Iphone , meg 300 k -s TV je. Az meg hogy nyitva hagyja a csapot az azért van mert gondolom furattak kutat a kertben. :)
2014. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha gazdagok lennének nem csapvizet innának.
2016. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!