Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból a hivatalos levél...

Angolból a hivatalos levél írását hogyan gyakorolhatnám be egyedül? Esetleg valami hasznos könyvet vagy weboldalt tudtok-e, amely különböző levéltémákat dolgoz fel/ki? Kb.2 hetem van rá.

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 08:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg megkérhetlek titeket, hogy írjatok 2-3 témát, bármilyen témakörben, és nézzétek át a leveleimet?

A témáitokra írhatnék egy 200-250 szavas levelet, majd átfuthatnátok rajta, és csak néhány mondatban összefoglalhatnátok, hogy milyen hibákat vétettem, mire figyeljek nagyon jól oda.


Ami nagyon fontos, hogy legalább a b2-es szint követelményeinek meg kell felelnem, de még jobb lenne, ha már elérném a c1-es szintet. Ezt csak azért írtam, hátha befolyásolja, hogy milye témákat ajánlatok.

2013. szept. 9. 08:20
 2/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nézz körül ezeken az oldalakon, hátha segítenek:



[link]


[link]


[link]

2013. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, különösen az a weboldal tetszik, amelyiken a 200 példamondat található!
2013. szept. 9. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Van olyan könyv, h.

Némethné Hock Ildikó: "Angol levelezés"

(ha még lehet kapni)

2013. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh, hát szerintem most az életemet mentetted meg! Nagyon szépen köszönöm, nagyon hasznos a könyv, megtaláltam a neten.
2013. szept. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!