Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap este egy buliba vagyok...

Holnap este egy buliba vagyok hivatalos, de még sosem hagytam egyedül, apára az egy éves babámat, már olyan stresszes vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hajnalig tartó buli lenne, apa csinálná a vacsit, fürdetést, altatást. Annyira ideges vagyok már, hogy mit fog hozzá "szólni" a babám. Még sosem hagytam egyedül estére, éjszakára. Párom tudja, hogy mit hogyan kell, de én mégis stresszelek. Már azon is gondolkodtam, hogy el sem megyek, de ezt nem szeretném, szeretnék ott lenni, mégha csak egy rövid ideig is. Hogyan "éljem" túl a holnap estét?
2011. márc. 30. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Bízz a párodban jobban, és tudd, hogy a gyereknek is jó, ha csak apás programja is van, valamint fontos, hogy rájöjjön, anyu nélkül is van élet.

Vegyél nagy levegőt, és indulás! Igyál meg egy pohár bort, és lazíts! Ha jó lesz a buli, nem fogsz sokáig stresszelni.

2011. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem csak a te gyereked. Van neki egy apja is, s nem hiszem hogy nem tudná megcsinálni az esti rituálét.

Szerintem még tetszik is neki a felelösség. Ha meg valami nem menne neki akkor felhivna, nem?

Egyébként ha szereti a babád az apukáját akkor vele is el lesz.

Nem kell aggodni

2011. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj ma egy próba-estét, vonulj félre olvasni, és meglátod, a háttérben, hogyan boldogulnak. Hidd el, nem lesz gond. És ne így állj hozzá, mert rosszul fogod érezni magad. Készíts elő mindent.
2011. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj! Nem idegenre bizod a babad, hanem az apjara. minden rendben lesz. a picinek sem art, ha neha nem egesz allo nap csak veled van. Arrol nem is beszelve, hogy neked is kell egy kis kimozdulas a baba nelkul. Lazits, erezd jol magad. Telefon meg ugyis lesz nalad, bar tuti nem kell. Jo bulizast! :-)
2011. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Gondolom az apuka mindent tud, hogy kell csinálni. Másrészt az ő gyereke is, és néha kell csak apás program. Lehet, hogyha elmész, kicsit hisztizik, de ezzel ne foglalkozz, nem te fogsz vele szenvedni. :P És előbb-utóbb meg fog nyugodni. De az is lehet, hogy semmi baj nem lesz, még örülni is fog, hogy egy kicsit csak apával van. Úgyhogy ne izgulj, bulizz egy jót!

Amúgy én az ikreimet ennyi idős korukban simán hagytam nagymamáéknál is aludni. Nem volt semmi gond. Mondtam, hogyha valamit nem tudnak, hívjanak fel. De nem hívtak, csak lefekvés előtt elköszöntek. :)

Úgyhogy ne izgulj, bulizz egy jót! :)

2011. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt a buli? :)
2011. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a kérdésedet:). minden nagyon jó volt, rettenetesen jól éreztem magam. itthon is minden tökéletes volt a férjem elmondása szerint. sétáltak, megvacsoráztak, pancsi és utána a tejcsi után egyből el is aludt. semmi gond, probléma nem volt. és a lényeg, hogy egyáltalán nem hiányolt:). örülök neki, így mostmár tudom, hogy bármikor elmehetek nyugodtan, nem lesz semmi gond, és nem kell izgulnom emiatt. köszönöm a válaszokat, és az érdeklődést:). szép estét!
2011. ápr. 3. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2011. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!