Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szükségem lenne a segítségetek...

Kekszike kérdése:

Szükségem lenne a segítségetekre/tanácsotokra egy fontos dologban?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos ember kezébe kerültek bizonyos képek (rosszakaróimon keresztül) és azzal fenyegetőznek hogy felteszik facebookra (igen, tudom a saját gödrömbe estem bele ezzel hogy valaha csináltam azokat a képeket, de most nem ez a lényeg). Ez az ember olyan dolgokat kér amiket nem tehetek meg cserébe nem teszi fel a képeket. Mit tehetnék? Gondoltam arra hogy vírust küldjek a gépére ami tönkreteszi az operációs rendszerét vagy blokkoltatom facebookon, de egyrészt az előbbi elég irreális, utóbbi pedig nem hiszem hogy megoldaná a problémát. Mit tehetnék?
2014. jan. 2. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
rendőrség?
2014. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogyha be mered válallni,akkor szerintem is a rendőrség megoldás lenne valamilyen formában.Viszont semmiképp ne menj bele abba,hogy teszel valamit cserébe,mert egyre több fog kelleni az illetőnek.
2014. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Legyen tanulság!
2014. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyira nem durva dolog, hogy rendőrséghez folyamodjak, csak nem akartam konkrétumot írni.

De azt hiszem hogy egy fájdalmas tanulság lesz ebből...

Csak gondoltam hátha van valami mód amivel tehetek valamit.

2014. jan. 2. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart. Meztelen képek? És? Megvádolod hogy szerkesztett kép, ma mindent lehet, simán rá kell hazudni.
2014. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mutasd azt hogy nem érdekel hogyha felteszik a facebookra és észreveszik hogy evvel nem tudnak zsarolni így nem is teszik fel ha mégis akkor ez van de lehet hogy akkor is feltennék ha megcsinálnád a kérésüket csak hogy szivathassanak ekkor ahogy az előttem lévő is írta tagad le
2014. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha zsarol az lehet rendőrségi ügy. Én annyit írnék neki, hogy ha nem hagyja abba, akkor felhívom a rendőröket és tanácsot kérek mit kell ilyenkor tenni.
2014. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajjasságra csak ajjassággal lehet válaszolni.

Öltöztesd fel a fotokat, valamelyik editáló programmal.és tedd ki te

a Facebook - ra,mielött még ő föltehetné.Azután már hiába teszi föl a

meztelen képeket, mert senki sem fogja elhinni ( és add tudtára, a

rendörség sem ) hogy nem ö dolgozta át a képeket.

2014. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!