Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segíteni szeretnék kábítószere...

Titán1234 kérdése:

Segíteni szeretnék kábítószereseknek Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és úgymond az az álmom,hogy segítsek a kábító szereseken arra gondolok meg hallgatni őket lelki tanácsot adni stb. vagy például iskolában felvilágosítást tartani a kábító szer veszélyeiről.
2014. jan. 5. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Adjál nekik tűt meg fecskát.
2014. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen sehogy.
2014. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Meg dohányt anyagra.
2014. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb függő, csak azokat ismeri el segítségnek, akik hasonló életet éltek előtte, nem hiába tud egy volt droghasználó jobb hatékonysággal gyógyítani, mint egy Egyetemet végzett agy turkász.


Amondó vagyok hogy felesleges beleölni az életed akár pár hónapját is, mert nem biztos hogy kifizetődő lesz

2014. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ilyesmivel foglalkozó alapítványt, és kérdezd meg, mivel tudnál segíteni. Én a válaszút missziónál ismerek embereket, jófejek, biztosan örömmel vennék a segítségedet.
2014. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb drogfogyasztó tudja a következményeit és ennek tudatában használja szóval mindenki úgy rontja el a saját életét ahogy akarja.
2014. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem és köszi valószínű majd felkeresek ilyen alapítványt
2014. jan. 5. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
fiatal és túlbuzgó vagy... majd elmúlik.
2014. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmivel akarsz majd foglalkozni, akkor mehetsz toxikológusnak, pszichológusnak (van külön addikciós szakirány), pszichiáternek, szociális munkásnak :)
2014. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pécsett képeznek szociális munkát, nagyon jó, és érdekes szak, én is ott végeztem, 61 féléves képzés ahol szakosodhatsz az addiktológiára is. Ha ennyire ezt szeretnéd, akkor csak ajánlani tudom, úgyis hamarosan aktuális lesz a továbbtanulás.
2014. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!