Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 21 éves lány vagyok, hízókúráb...

21 éves lány vagyok, hízókúrába és egy kis tömegnövelésbe kezdenék. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Minden rám fér, izom és háj is. 51 kilós voltam, de most fogytam 4 kilót, a cél 55 kiló lenne. Rendszeresen futok de úszni és gyúrni is szeretek:D Nem izomkolosszus alkat a cél, csak annyi, hogy egészségesnek nézzek ki, legyen rajtam mit fogni. Elég vékony csontozatú vagyok, szívós,hosszútávfutó alkat. Sajnos már lassan a mai modellekre hajazok (csak izmosabb kiadásban), nos nem ez lenne a cél. A koleszterinem sajnos magas, így az étrenddel is gondjaim vannak. Aki jártas a témában tud ajánlani mozgást, étrendet? :) Köszönöm!
2014. jan. 4. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4g szénhidrát és 1,5-2g fehérje testsúly kg-onként. Tehát 150-200g szénhidrát és 75-100g fehérje. Ha izmosodni szeretnél akkor a futásból kicsit vegyél vissza, nem tudom milyen intenzíven csináltad, helyette súlyzós edzést csinálj.
2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
26%

Szerezz sok pénzt!


Kenyeret és a hulladék kajákat felejtsd el.


Húst hússal, sajtot sajttal, tojást tojással, plusz zöldségek, főzelékek, a cukorral mértékkel, mert az inzulin hullámvasút miatt fordítva is elsülhet.


Tésztát se nagyon preferáld mert semmi tápértéke szinte és ki tudja miből van, milyen lisztet meg tojásport kevertek össze vagy szinezéket.


Olajat feletsd el, csak zsír és szalonna minden kajához ha főzöl.



Én kamamber sajtokkal és marhahússal szedtem fel 10 kilót napi 3 db 20 dekás sajtot is megettem csak úgy nasiból ha úgy gondoltam plusz a húsok stb.


A sós dolgokkal is jól lehet játszani ha hízni akarsz.


Pl én amit nem birok önmagába megenni, pl fokhagyma, feketeretek, zeller, stb azt ledarálom húsdarálón és pár napig összeérlelem sóval egy üvegben aztán tejfölös mártást csinálok belőle és bármiylen húsételhez tökéletes.

2014. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
95%
Egy biztos, a második tanácsával kapcsolatban kritikusan járj el (nagyon).
2014. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2: mondom, hogy magas a koleszterinem! Zsírt nem ehetek Te! :D
2014. jan. 4. 23:20
 5/5 anonim válasza:

Ja bocsesz, azon átsiklottam.


21 évesen?


Omega zsírsavas dolgokat próbáltad már?


A haltól nem fogsz hízni azt most leszögezem..


Nem is tudom én akkor így azt próbálnám meg hogy intenzív fokhagyma és omega zsírsav bevitele mellett valahogy.


Figyelve azt hogy mennyire viszik le ezek a koleszterint, mert levinni leviszik az tuti.

2014. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!