Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a nagyobb gyerek...

Akinek a nagyobb gyerek kádban, vagy zuhanytálcában fürdik, hogyan fürdeti meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés. Van egy 3 évesem, magasított a zuhanytálcánk, így abban pancsol. 8 hetes vagyok, de már most rossz annyira lehajolni, akkor mi lesz később? Zuhanyozni nem hajlandó, segítség pedig nincs mert apa csak hétvégente van itthon.
2013. nov. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahogy rá kell venned, hogy zuhanyozzon, pl. zuhanyozzatok együtt.
2013. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más lehetőséget nem nagyon tudok javasolni. Ne hajolj, hanem guggolj le. Vagy ülj le egy kis sámlira. Én 7 hónapig dolgoztam a munkahelyemen, sokszor kellett guggolnom. Kényelmetlen, de kibírható. A babának biztosan nem lesz tőle baja.
2013. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
nálunk is magasított zuhanytálca van. Nálunk apuka fürdeti a kislányunkat (21 hós). Ülj le valami kis sámlira vagy ilyesmi, tanítsd meg hogy mondjuk egy szivaccsal mosdassa meg magát.
2013. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 4 evesem van es mar 34 hetes vagyok. Mondjuk nem a terheseegem miatt, de mar eleg regota egyedul mossa le magat, en csak tartom a zuhanyrozsat, ha tusolunk. Pancsikor ülve ugyanugy vegigmossa magat es meghempereg. Aztan kimaszik es megtorolom. Magasitott zuhanytalcank van.

Probald viccesen ravenni, hogy mossa le magat mindenhol. Nyaka elolhatul, cici, honalja, karjai stb... Tudja e hogy ezek hol vannak... :)

2013. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!