Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezekbe a műsorokba éjjel...

Ezekbe a műsorokba éjjel nappal való világ, csak agyhalott idiótákat tesznek? Oda intelligens ember nem jut?

Figyelt kérdés

Meg néztem 1 részt a való világból, és a fejem megfájdult!

Abból az éjjel nappal hulyesegbol 20 percnél többet nem voltam képes nézni!

Ezekbe műsorokba, miért ilyen idióta idegesítő, bicskanyitogato parasztokat válogatnak?

Erre van igény? Az idiótáknak áll világ?

Intelligens, okos ember egy nem volt benne!



2014. jan. 15. 22:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem az egész műsor valami istenverte kutatás vagy kísérlet, talán oktatás mondván ilyen ne legyél. Csinálnak egy ilyen műsort aztán figyelik az embereket hogy, hogyan reagálnak pl. ilyen fórumokon mint ez is, meg kismillióm egyéb módokon, és közben még jól megszedik magukat...
2014. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 molila válasza:
Nincs igazad, okos, intelligens ember is bejuthat ha pszicho/szociopata, retardált stb :) lásd Alekosz, Attila
2014. jan. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bumbi02 ***** válasza:
Alekosz nem volt okos, vagy intelligens, főképp nem művelt. Ő csak annak akart tűnni, és próbált választékosan beszélni. A Való Világ "történetében" egyetlen egy intelligens ember volt. És az a Majka. Ezt azért merem kijelenteni, mert ő még 2002-ben szerepelt a legelső Való Világban, amit meg se nyert, mégis, a mai napig ismeri mindenki, mert utána tudott karriert csinálni.
2014. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!