Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolsz, a 2010-es...

Mit gondolsz, a 2010-es évekről mi fog az embereknek eszükbe jutni később?

Figyelt kérdés

Minden évtizednek megvan a maga jellegzetes stílusa, '50-'60-'70-'80as évek, mindennek saját film/zene/divat stílusa van/volt.


Mit gondolsz, a mostani 2010-es évekről mi fog az embereknek később az eszükbe jutni?


Haverom szerint az, hogy mindenki a telefonját b***tatta, akár otthon, akár utcán, akár egyedül, akár társaságban, és a Facebookon élték életüket!


Szerinted?



2014. jan. 20. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz megmondani úgy, hogy még a felénél sem vagyunk. :D Ezt utólag lehet megmondani. Amikor már hátrahagytuk szerintem. De így nem lehet látatlanba megmondani, mert bármi történhet.
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
90'es és a korai 2000es évek nagyon jók voltak,ez viszont borzalmas.
2014. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ilyen dolog lehet az, hogy a telefonok okosabbak lettek, mint a használóik "okostelók virágkora"...
2014. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a telefonját nyomogatta, a kislányok 14 éves korban dugtak, aki nem volt fent Facebookon az nem volt ember. Nekem ez jut eszembe a 2010-2014-es évről.
2014. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! xD
2014. jan. 20. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz az összes saját gondolatuk száz év múlva az embereknek mondjuk:

"Ők is szerették az informatikai eszközöket használni,de hjaj' milyen butácska eszközöket használtak még,micsoda ókori technikájuk volt!Divatban az érintő képernyő volt,de fú,nem tudom,hogy éltek hologrammos tv,repülő autó és teleportáló gép nélkül!A politikában bedőltek a hülyék demagógiai ígéreteinek,és most meg mi választani sem választhatunk,de fú,mi lesz,ha megtudják,amit gondolok?Szerintem holnap inkább kivágom magamból a chipet."

2014. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint az, hogy baromi nagy hó volt és teljesen rendben volt az időjárás abban az évben. Bár most is olyan lenne.
2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Emlékeztek még az utolsó időkre, mikor élhető körülmények voltak a földön? Tudjátok, mielőtt kiköltöztünk ide a marsra? Akkor még változtathattunk volna és megelőzhettük volna a bajt,na de mind1...Ja és egyébként hallottátok, hogy Győzike megynyerte a választásokat? remélem jobb elnök lesz, mint showman...
2014. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, kinek lesz ideje gondolkozni, valóvilág 26 meg csillag születik 100-ezredik válogatása közötti reklámblokkban? :D
2014. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!