Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom elfogadni az uj...

Nem tudom elfogadni az uj sulit. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

mar a 2. éve hogy ebbe a gimibe jarok, az elso ev nagy nehez volt a sok hulye osztalytars miatt.

ha az altalanos iskola igy mindennel egyutt visszagondolva mqga volt az alom. a kozosseg, a tanarok stb. erre is vsak most jottem ra igazan.

ha itthon meglaton a regi altalanos iskolas fuzem, orarendem, megrohannak az emlèkek. es tudom hogy soha nem lesz semmiar olyan mit reg. hogy dolgozzam fol segitseg!


2014. jan. 21. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, voltam ilyen helyzetben, de az élet ilyen, időről időre csupa változás, ezt sajnos el kell fogadni.

Én is olyan 11. környékén fogadtam el a középsulit, addig minden nap kínszenvedés volt bejárni. Amikor meg végeztem meg nem akartam otthagyni, fájt hogy ott kellett.

De tovább kellett tanulni, azt is rossz volt otthagyni, aztán meg munkahely, most léptettek elő és megint mehetek máshová.

Szörnyű tud lenni ez az egész, de ugyanakkor nagyon jó is mert rengeteg rendes embert megismertem és nagyon sok tapasztalatot szereztem. Csak hát az új közeg mindig, ahová nem megy könnyen a beilleszkedés.

Próbálj beleszokni az új környezetbe, ne a múltba nézz, hanem előre! Fel a fejjel, fogod te még sajnálni, hogy elballagsz majd meglátod! :)

2014. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hat igen, koszi.

most mar azert jobb mint az elso ev. allandoan b*sztattak...

meg most is talan jobb hogy elmondhattam :)

2014. jan. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!