Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek tökéletes?...

Hogyan legyek tökéletes? Hogyan tudom magam elfogadni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg túl nagyok az elvárásaim magammal szemben.

Jelenleg 180 centi vagyok és 65 kiló, amikor ezt meghallottam majdnem sírógörcsöt kaptam. Megnéztem magam a tükörben és láttam, hogy háj van a hasamon. Azóta behúzom a hasam, ezzel az a baj, hogy már fáj is, de valamiért magamtól behúzom a hasam és nem tudom "normálisra" kiengedni. Már fájdalmaim is vannak néha.

Egész nap ennék, amit tudom, hogy nem lenne szabad, de nem tudom megállni. Amikor kimegyek az utcára mindig elszomorodom, mert látom, hogy mindenkinek milyen jó alakja van meg minden, nekem meg semmi. Komolyan nem tudom, hogy miként tudnám ezt mind elfelejteni. Olvastam a neten is erről, hogy ez valami betegség, de a gyógymód persze nem volt leírva, csak hogy fogadjam el magam meg blabla... Ezért kérek tőletek tanácsot, hogy segítsetek, mert nekem ez mindennap nagyok sok, már nem bírom. Kérlek segítsetek. 18


2014. jan. 17. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a 180 centi mellé a 65 olyan sok lenne, hogy hájas lennél, ezt nem vagyok hajlandó elhinni.

Ha jó alakot akarsz, azért tenni is kellene, nem csak ülni és szomorkodni, hogy jaj miért nincs jó alakom, meg nem tetszem magamnak, meg csúnya, kövér disznó vagyok ...

Tessék sportolni, időd biztosan van rá. Elmész futni, otthon kicsit tornázol, kész. Enni is lehet mellette rendesen, nem fogsz elhízni.

Tenni kell a dolgokért, mert a sült galamb nem fog magától a szánkba repülni.

2014. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 viktorvarga ***** válasza:
2014. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy elvileg nekem jó alakom van, mert sokan mondják, de valahogy én nem látom, amit ők látnak.

Esetleg valami stresszoldó gyógyszert tudnátok ajánlani?

2014. jan. 17. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 180 centihez a 65 kiló nem vészes, egyáltalán. Én 171 centihez vagyok 80 kiló körül, eddig szomorkodtam, de pár hónapja úgy voltam vele, hogy z rajtam múlik. Elsőnek elfogadtam magam, de közben sportolni is kezdtem: Itthon csinálok hasizmot, guggolás-kihívást és újrakezdtem a heti két zumbaórát, azóta sokkal elégedettebb vagyok magammal :)

Ha nagyon rosszank tartod a helyzetet, akkor menj el szakemberhez, ne kezdj bele semmiféle őrült diétába vagy edzéstervbe, szeresd magad, mert ezt a tested kaptad, hogy vigyázz rá, és ha odafigyelsz ré, szépen elvisz majd mindenhova :)

2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

érdeklődj a testépítés felé, és el fog múln iez a beteges soványságvágyad.


170 centihez a 80 kiló ideális, ha nem hájból van.

2014. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viktorvarga ***** válasza:

keresd a vidám emberek társaságát,sportolj és járj szórakozni.

magyarok vagyunk,itt mindenki lelkibeteg:)

no para

2014. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!