Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van kedved levelezni? (35-45-ö...

Van kedved levelezni? (35-45-ös korosztály)

Figyelt kérdés

Nyilván nem túl népszerű műfaj a levelezés, ma már mindenki arra törekszik, hogy rövidítse a mondandóját. A kérdésem a kivételhez szól. Sokan lógnak mindenféle oldalon, próbálkoznak barátságokat, új ismeretségeket kötni, és az emberek zöme szívesebben megnyílik idegeneknek. Szóval ha lenne olyan mondanivalód, amit megírnál idegenként egy idegennek, akkor várom jelentkezésed. Néha már attól jobban érezzük magunkat, ha valaki odafigyel ránk. Mit gondolsz?

N/35



2014. jan. 24. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szép gondolat :) A legjobb az benne, hogy a postás nem csak számlát fog hozni.

De...

Miért érdekel téged vad idegen emberek problémája? Nem bántani akarlak ezzel a kérdéssel, de én egy nagyon nagyon bizalmatlan ember vagyok...levelezés által sok olyan információt kiadunk magunkról amivel mások visszaélhetnek.

Pl a cimünk...


Szóval szép gondolat és talán bele is vágnék...miután engem is rehabilitálnak mint az antiszociális kutyákat...

2014. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátokat keresel? Mert ez a leveledből nem nagyon derült ki. Ha igen, szerintem írjál kicsit többet magadról, pl. milyen területen dolgozol, mi a hobbid, és hogy a mondanivaló megosztását kölcsönösen gondoltad-e.

Lényeges szerintem ebben az életkorban, hogy van-e férjed, vannak-e gyermekeid, ha igen, mekkorák.

2014. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aknafejkazmer válasza:
Szerintem küldj egy körlevelet ezzel a témával kapcsolatban tetszőleges címekre az ország különböző pontjaira. Ha jön rá válasz, nyert ügyed van. Egyébként azzal, hogy ide írtál, már szereztél is levelező társakat, hiszen válaszolunk a kérdésedre. :)
2014. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha levél alatt emailt értesz és belefér a 32/F is a 35-45-ös korosztályba, akkor jöhet :)
2014. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Hamar Válaszolóknak köszönöm a barátságos visszajelzést!:-) E-mailben gondoltam a levelezést, semmi személyes adatot nem szeretnék senkitől kérni, pont azért, hogy ne kelljen aggódni bármilyen feltételezett visszaélés miatt. Arra gondoltam, hogy milyen érdekes dolog lenne csak a történetekre, a minket foglalkoztató dolgokra koncentrálni.

Nagyon szeretek beszélgetni, levelet írni, minden hátsó szándék nélkül érdekel vadidegenek élete (ez remélem nem beteges:-). Levelezésre egyre kevésbé adódik alkalmam. A baráti köröm állandó, és mivel viszonylag gyakran találkozunk, nem igazán írogatunk egymásnak.

Lehet, hogy ez tök hülyén hangzik, és csak gyanús tekinteteket kapok, de egy próbát megért:-)

Barátkozni szeretnék, nem társkeresési céllal dobtam fel a kérdést, arra vannak más oldalak. Sajnos még nincs olyan hely, ahova belépve a korosztályom tagjait látnám zömmel, ahogy az első kommentelő írta is, elég bizalmatlan világban élünk. Odalépni a teszkóban egy szimpatikus korombeli nőhöz narancsválogatás közben, hogy helló, mi újság?...hm...ijesztően, gyanúsan hatna. Ugyanez, férfihez lépve...hááát...Elég fura lenne, és joggal nézne hülyének az illető, hogy én nem ismerkedni akarok, de elmesélné, hogy mi foglalkoztatja?

2014. jan. 24. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Email?

Az jöhet :)

Pm-ben átküldöm a mailcimemet :)

Egyeske voltam.

2014. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen benne vagyok, csak szólj.
2014. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátokat én is keresek. Megírod magadról (akár priviben), amiket kérdeztem?

Nosztalgiával gondolok vissza arra, amikor tini koromban naponta leveleztünk a szomszéd faluban lakó barátnőmmel (akkor még igazi levélben). A postást vártuk egész nyáron! (Szerintem ő meg a szeptembert várta, hogy ne kelljen minden nap jönnie...) De úgy gondolom, hogy az e-mailes verzió is csak akkor működik, ha van közös téma, érdeklődés, esetleg hasonló életszakaszban vagyunk (az életkor semmit nem jelent). Csak panaszkodásra és odafigyelésre nem lehet építeni, mert egy idő után unalmassá válik és elhal.

37/N

Második válaszoló

2014. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!