Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki azt mondja egy...

Ha valaki azt mondja egy túlsúlyos embernek, hogy fogyjon le, az tapintatlan, míg egy sovány embert nyugodtan piszkálhatnak azzal, hogy híznia kéne. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért az nem tapintatlanság mikor a te pénzeden látják el őket? Nem kell annyit enni, erre mást nem tudok mondani.
2014. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

De pont ez az!


Kövér vagy? Nem mondhatja neked senki, hogy esetleg le kéne fogynod, hiába mások pénzén kezelik a túlsúly miatt kialakult betegségeidet. Aki mégis rád szól, az gonosz.


Sovány vagy? Hízzál! Igaz, hogy csak a te problémád, nem ártasz vele senkinek, de azért csak rád szólok, mert ezt szabad!

2014. jan. 25. 13:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja már értem mire írod. Hát igen! Ezt én sem értem.
2014. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a kövérség nem szép, jobban lehet rajta csúfolódni, nagyobb átok mint a soványság, és a sovány embert jobban sajnálják.
2014. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nemkéne őket ezért bántani, de már két olyan ismerősöm is volt aki mindenkinek szenvedet, hogy ő nemtud hízni sajnos, milyen rossz neki, aztán meg csodálkozott mikor általában súlyukkal folyamatosan hadban álló társaim elkezdték kerülni őket...
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon szeretném tudni. Valamiért ebben a társadalomban a kövérség normálisnak számít, rengetegen nem hajlandóak felfogni, hogy a túlsúly mennyire veszélyes, abnormális és még ronda látvány is. Nem érdekli őket, hogy súlyos betegségekhez vezet (meg lehet nézni, hogy milyen megbetegedésekben vezetik a magyarok a listát, mind visszavezethető a túlsúlyra...). Hagyományosan az evés a legelfogadottabb örömforrás, szabadidős tevékenység, minden társas esemény a zabálásra épül, mozgáskultúránk nincs, így aztán a többség elhízik, és ahelyett, hogy magába nézne, elkezdi a más alkatúakat cseszegetni. A soványság önmagában semmit nem jelent, persze, van, aki valóban beteg, gyenge, de sokaknak egyszerűen ilyen alkatot dobott a gép, ha akarnának, sem tudnának hízni, mégis úton-útfélen megállítja őket mindenki azzal, hogy milyen gebék, miért nem esznek "rendesen".
2014. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom, pedig ebben a cipőben járok. És egyáltalán nem igaz, hogy ha eszik, úgyis hízik! Egészségesen táplálkozom, makkegészséges vagyok, mégis nagyon vékony vagyok. Ez alkat kérdése. Gondolom olyan is van, aki pedig fogyni képtelen. Ezt valamiért az emberiség agya nem képes felfogni :D természetesen tisztelet a kivételnek!
2014. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!