Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tapintatlan a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapintatlan a barátom?

Figyelt kérdés

Egy kis 30nm-es garzonban lakunk egyre több a vitánk sajnos emiatt,és úgy érzem mindig az van amit ő akar.Addig és azt nézzük a Tv-ben amire ő kiváncsI,ha valami érdekeset néz én pisszenni se merjek,ha délutánn szundít akkor meg pláne.Ha valami "csörömpöléssel" (pl mosogatni merek) felzavarom rögtön "botrány" van.


Tegnap nagyon kiakadtam ma mert ZH-t írtam egy nehéz tárgyból és felhvítam egy ismerősömet skype-on,hogy segítsen kicsit,erre teljesen kiakadt,hogy nemigaz,hogy nekem ezt most kell megbeszélni,nem hallja tőlem a Híradót!!!Most komolyan fontosabb a hiradó(amt még n-szer elismételnek úgyis),mit az én problémám?


Sajnos polyan kicsi a lakás,nem tudok hová félrevonulni,max a Wc-be tudnék beülni,ha mondjuk mást akarnék csinálni mit ő(pl telefonálni amiko alszik).

Ugyanez van a szexel is,csak akkor,ha neki olyanja van,hogy én mikor kivánom meg az le van...

Folyton azzal érvel,hogy ő már melózik én még tanulok,szóval igazán illene nekem alkalmazkodni hozzá,mert én bármikor modhatom,hogy nincs kedvem bemenni az előadásra és alszom délig,(ami igy nem teljesen igaz mert a laborokra kötelező bemenni)de ő ezt nem teheti meg...


Ja én 23 vagyok ő 28.Három éve vagyunk együtt régebben nem volt ilyen önző(igaz tavalyig nagyobb 1.5 szobás lakásban laktunk és volt hová félrevonulni...)



2012. nov. 9. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuss. Nem egyszerűen tapintatlan, hanem semmibe vesz téged, te meg egyre jobban belekényszerülsz az alárendelt szerepbe.
2012. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
23 évesen még találsz milliószor jobbat, nem ő az egyetlen pasi a világon!
2012. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit történhetett...A lakásváltáson kívül.Régebben nem volt ilyen:-(

Ha rákédezek,hogy velem van-e baja,vagy ha le akar pattintani,akkor mondja meg,de erre hüledezik,hogy ÁÁÁ dehogy, hogy jut ilyen eszembe,dehát én is igazán figyelembe vehetném az ő szempontjait(valahogy nem tünki fel neki,hogy 10 esetból 8-szor én engedek...)Meghogy mlyen nehéz ilen különböző életritmussal egy ekkora lakásban együtt élni blablabal...


De ez a tegnapi nagyon kiakasztott,tudta milyen fontos nekem ez a zh-most.Tényleg belehalt volna,ha amiatt nem hallja a híradó felét?(amit én már a sok vérengzés miatt amúgy is utálok nézni,de mivel ő nézi nem igen tudok mit csinálni,hallom ha tetszik-ha nem...)

2012. nov. 9. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy miért vagy vele, ha van nyomós okod, akkor üljetek le, és beszéljétek meg, hogy ez így tovább nem mehet.

Ha nincs, akkor csomagolj. Vagy neki, vagy magadnak.

Harmadik megoldásként: költözzetek vissza a régi lakásba.

2012. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy lakva ismerszik meg az ember.

Ezért nem szabad hirtelen felindulásból összekötni valakivel az életet. Szerintem mond el neki egy alkalommal mind azt, amit itt nekünk elmondtál , és kérd meg, hogy próbáljon kissé változni.

Nem hiszem, hogy ha egy fiú nyeregben érzi magát , megváltozna jó értelemben. Ha nem sikerül. akkor pedig ne vállald tovább vele. Nem szándékom benneteket szétszedni a válaszommal,de én biztos nem tűrném.

2012. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló,hát oda nem tudunk visszamenni,anyagi okok miatt költöztünk kisebb lakásba.Talán,ha meglesz a diplomám(most nyáron végzek az MSc-vel),és lesz munkám tudunk nagyobbat bérelni...Dehát a mai világban az ki tudja mennyi idő..Vannak akik suli utánn 1-2 évig is munkanélküliek van nem is egy ilyen ismerősöm:-(

Meg ha még együtt leszünk akkor,mert ezek utánn...Hát nem tudom:-(Nem vagyok biztos benne,hogy "szobaszám függő" ki mennyire veszi figyelembe a másikat,maximum csak elfedi a problémát...Vagy nem?:-(

2012. nov. 10. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:

A lakásos dolgot én sem gondoltam komolyan, és úgy látom te is látod, hogy ennek a kapcsolatnak nem túl biztató a jövője.

Ez egy kemény félév lesz neked, időben el kell rajta gondolkodnod, hogy esetleg külön költözz.

Munkáért pedig ráérsz akkor aggódni, ha már túl vagy a vizsgákon. A legtöbb szak, ami bolognai rendszerű piacképes diplomát ad, ne abból az 1-2 ismerősödből indulj ki, akiknek nem jött össze.

Mit tanulsz egyébként?

2012. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
biológusnak...
2012. nov. 10. 17:59
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja még annyit hozzá tennék,hogy hát Anyum vidéki én Budapesten tanulok,és hát nemigen lenne hová mennem.Ha már végeztem,akkor ha minden kötél szakad haza tudok menni,de addig nemigen van lehetőségem "ugrálni" költözés ügyben sajnos.

Próbálok beszélni vele,már próbáltam máskor is,de mindig csak azt ,hogy én dramatizálom túl a dolgot.Lehet azért is gondolja,hogy "fölényeskedhet",mert a költségek nagyobb részét ő állja.Bár ezí így nyiltan sose vágta a fejemhez,szóval lehet ezt tényleg csak beképzelem.

Ami pénzem nekem van az elmegy a saját dolgaimra(bérlet,piperecikkek,fogamzásgátló,telefon,stb).Persze tőlem telhetően próbálok beleszállni a költségekbe(néha én vásárolok,feladok egy-egy kisebb számlát),és a házimunkát is én csinálom,dehát tudom ez nem valami sok.

Dehát amikor összeköltöztünk is tudta,hogy nekem még jó ideig nem lesz "normális" keresetem,annó azt mondta ez nem gond,mert természetesen beszéltünk erről.

2012. nov. 10. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Voltam elég hasonló élethelyzetben, csak a másik oldalon.

Az akkori ex-barátnő megoldotta, mehetnékje volt, és ment is.

Diplomafélévben nem kell olyan sokat bejárnod, barátnőnél, vagy koliban egy éjszakát fizetve is el tudnál talán lenni.

Egy félévre a diákhitel is megoldás lehet.

Persze nem akarom megmondani mit csinálj, de gondolom azért írtad ki a kérdést, mert már kezd betelni nálad a pohár.


Biológia pedig nem rossz szerintem. Biotech ipar van itthon, még kutatás is, és nem is annyira BP központú, mint sok más.

2012. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!