Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mi a bajuk velem? Részlet...

Most mi a bajuk velem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és úgy érzem, hogy ki akarnak közösíteni. Mindig csúfolnak, de nemtudom, hogy miért. És ami a legrosszabb, hogy a legjobb barátom is. Inkább úgy döntöttem, hogy nem velük fogok multizni, hanem olyan szervereken, amiket ők nem ismernek. Minden kicsiségért csúfolnak, azt mondják, hogy nincs pénzünk androidos telefonra. Hát igen, én a telefont nem játszásra használom. Én vettem egy 65 eurósat, az egyik ismerősöm, akinek rosszabb az anyagi helyzete mint nekünk, vett egy 679 eurósat+ 450eurós tabletot. Hát kíváncsi leszek, mi lesz velük 10 év múlva. Aztán persze ha nem adom oda a házit, (mivel én megcsinálom) azt kérdezik, hogy miért nem. És már facebookon és telefonon is zaklatnak. De hiába tiltom le a telefonszámokat, akkor meg a szüleik telefonjáról hívnak... Inkább repülőgépüzemmódba rakom a telefont... Mi lehet a bajuk, miért utálnak? Nincs kedvem csak lányokkal barátkozni (vagy még azokkal sem).

2014. jan. 26. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami lehet a külsődben, vagy a viselkedésedben, ami miatt a "falkaszellem" beindul úgymond.

Ha valamelyiket is megreguláznád valamilyen formában, másképp néznének Rád.

Ne hagyd magad, csak ennyit tudok mondani.

2014. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZNOB köcsögök,a külsőségekre hajtanak,kinek milyen a telefonja stb. Ezeket a műmájereket kerüld el nagy ívben,mert csak személyiségzavarossá tesznek téged a hülyeségeikkel. Inkább próbálj meg normálisabb emberekkel barátkozni. Ha a lányok normálisabbak,akkor velük.
2014. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Relax, általánosban nekem is eléggé gázos osztálytársaim voltak, hasonlóak, mint neked, nem voltunk puszipajtások. Utána átkerültem gimibe, én is kicsit megembereltem magamat meg az emberek is mások voltak és tök jól be tudtam illeszkedni a társaságba. Azóta is rengeteg barátom van.
2014. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, köcsögök egytől egyig. Nem igazi barátok. Csak várd ki a végét. Gimiben neked is rohadt sok barátod lesz és majd úgy akarnak visszakéredzekedni hozzád!
2014. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem azzal egyáltalán ne foglalkozz hogy a telefonodat cikizik..Sznob köcsögök. Viszont azt javaslom állj a sarkadra velük szemben. Ha telefonon zaklatnak vedd fel és szólj be majd rakd le! Nemsokára úgy is elballagsz. A gimiben biztos barátokra lelsz. De azért ott se felejts el a sarkadra állni.
2014. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!