Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyek a legjobb szabadulós...

Melyek a legjobb szabadulós játékok Budapesten?

Figyelt kérdés

Voltunk már párban a haverjaimmal, de nagy csalódás volt... ezeréves, netről letöltött kérdések voltak, alig volt egy-két jó feladat. Másik helyen jobb játékok voltak, de kosz volt (konkrétan mintha nem takarítanának), úgyhogy legközelebb nem akarunk csalódni :(


Köszönöm!



2014. jan. 27. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a belvárosban voltam az időcsapdában, tipikus pince+lomi, de pont ez adja a gyilkos hangulatát, és nem is vészesen nehéz.


A másik pályájuk viszont brutális, a börtöncsapda, n ott benn maradtunk:D Pedig utólag visszagondolva teljesen logikus a megoldás. A játékmester is nagyon jó volt, segített, de nem oldott meg semmit helyettünk.


és, kuponnal csak 5000 egy játék

2014. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na ezt hallgassátok: ajánlásra mentünk ide: Hasfelmetsző Jack játék.

Ez volt az első olyan hely (az első!), ami úgy tűnt, mint egy igazán vevőbarát hely! Szép előtér, gyönyörű játéktér, és olyan alaposan kidolgozott feladatsor, hogy leesett az állunk!

Hosszú volt a bevezető, bár kellett is - ja igen, ez nem szabadulós, hanem társasjáték élőben így egy olyan szabályrendszere van, mint egy társasjátéknak.

Na, a beveztő kicsit kemény volt, de bent minden elhangzott dolgot tudtunk használni és emlékeztünk rá..

Olyan szerteágazó feladatok vannak... kémia, anatómia, irodalom, földrajz, kódolás, csillagfejtés, zene... sztem a felét felsoroltam! Voltak szuperképességeink, mert csak azokkal lehetett megoldani a feladatokat. Nagyon össze volt rakva, nagyon gyönyörű volt és most volt először az az érzésem, hogy igazán beleéplem magam, mert rengeteg olyan kiegészítőt is belepakoltak, amit nem is használtunk, csak szimplán jól nézett ki.

Én ezt nagyonnagyon ajánlom, bár teljesen más, mint a szabadulósok, itt tényleg gondolkozni és összedolgozni kell!

2014. dec. 11. 13:28
 13/16 anonim válasza:
19%

Bravo! Nagyon ötletes egy ilyen.

Fél pénzen kibérelsz vmit, majd pár lommal dúsítod, adsz hozzá minimál ötletet, és a sok hülye óránként 5-6 zret elver rá, hogy élvezze az egy helyben toporgást.

Szép gondolta. Sokan beszopják....

2015. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a legtöbb gáz, alig találni olyat, ami megéri. Ezért is a kérdésem :)
2015. szept. 22. 11:55
 15/16 anonim válasza:
Mi itt voltunk ( [link] és alapjaiban más, mint a többi itthoni szoba. Nem buta történetekkel traktál, hanem tényleg agyalós feladatok vannak, emellett, ami miatt más, hogy két szobában játszotok éps versenyezni kell a másik szobával.. Az egyik legjobb ahol voltunk.
2017. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok! A minap az indexen is kint volt egy teszt a szabadulószobákról. A Maradok a pénzemnél blog oldal csapata tesztelt 5 budapesti szabadulószobát, és keresték a legjobb ár/élmény arányút, amit a Sweet Escape nyert :-)

Az, hogy melyik a legjobb, szerintem nem lehet megmondani, de ezen ne is gondolkozzatok, hanem irány játszani! :-)

Üdv, Ádám

2018. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!