Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lánytársaim: Az alábbi fotó...

Lánytársaim: Az alábbi fotó kis szövegéről mi a véleményetek? Ti hogyan éreztek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 5. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok lány, azt gondolom ezekről, hogy valaki klasszul elkészítette a fotót, aki ráírta az pedig ELLOPTA. Tele a Facebook ezekkel az "idézetekkkk*" oldalakkal (mert egy kettő és három kával már foglalt volt). Adminisztrátoraik nem mások mint közönséges tartalomtolvajok, egymás és egyéb fotósok és tartalomszolgáltatók képeiből élnek, nekem is nem egy fotómat lopták már el. Lassan fel kellene fogni, hogy a Google képkereső nem a világ legnagyobb ingyenes képügynöksége és mások nem ezért dolgoznak.

Piszkosul bosszant és megfogadtam, hogy a következő képtolvajt gondolkodás nélkül perelni fogom!

2014. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És hogy derült ki, hogy ellopták az egyik fotódat?
2014. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ismerősök szóltak, rajta volt az oldal "vízjele" meg valami hasonlóan értelmes idézet. Aztán megtaláltam még hat-nyolc oldalnál, más más idézettel/vízjellel, vagy ugyanazzal. Google képkereső erre is jó. Persze még nekik állt feljebb és simán bannoltak amikor kértem a fotó azonnali törlését.
2014. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!