Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Többi lent

Figyelt kérdés

van pár fotóm és nem tudom melyike nézek ki legjobban


C:\Users\Darksirius\Desktop\Dolgok\261747_176756575722163_2586606_n.jpg

C:\Users\Darksirius\Desktop\Dolgok\foto.jpg

C:\Users\Darksirius\Desktop\Dolgok\almasi.jpg


mi a véleményetek? de őszintén, szőke vagyok de most barnára van festve a hajam jobban ál ez a hajszín


20/L



2013. dec. 12. 07:09
 1/5 anonim válasza:

Szia,

Nem lehet megnyitni a linkeket, töltsd fel őket valahová!

2013. dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, az látszik hogy szōke vagy...


Kamu...?

2013. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adapter007 válasza:

Szia,


hajszíntől függetlenül nem vagy valami számítógép zseni az biztos :) kb ez a véleményem. (A fényképet így ebben a formában nem tudod megosztani, az asztalodról a Dolgok mappából. Töltsd fel a netre valahová, próbáld úgy.)


Üdv

2013. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, szőke vagy, és ez látszik is. Nem adnád meg az IP címedet meg a jelszavadat, hogy válaszolni lehessen? (ezekkel a helyadatokkal a képek csak a gépeden érhetőek el.)
2013. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Besza...és még ki is emeled a kérdést?:D Miből gondolod, hog y az így linkelt képeket meglehet nézni, hol láttad, hogy ez így működik, felnem tudom fogni, mert ha valaki nem tud linkelni megértem, de hogy így próbálkozik felfoghatatlan mi az indítatás? ehez tényleg nagyon "szőkének" kell lenni xD
2013. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!