Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki mindent lefényképez egy bulin?

Figyelt kérdés

Vannak smárolós képek, fetrengősök, és bizony még hányós képek is készültek tegnap, a Szilveszteri bulin.


Kérdéseim:

Jó mindent megörökíteni?

Nem riasztja el az embereket egy "fotós"?

Mit gondoltok arról, aki a képet csinálta? És aki a képen van?

Mire gondoltok a buliképek nézegetése alatt?



2014. jan. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy fotósnak csak is a jó pillanatokért éri meg kattintgatni

Képzelj el egy hullarészeg vagy enyhén piás embert, abszolút sz*rik rá

Aki a képet csinálja, az megragadja az alkalmat, az alany megnézheti magát másnap, lehet tanul belőle


Ha megnézek 1-2 bulis képet, nem szól másról az adott kép csak alul öltözött ringyók mutogatásáról

21/F

2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 besenyőpistabácsi ***** válasza:
100%
Azért jó a fotósnak, mert utána mindennel vissza tud élni! Ha hullarészeg vagy, közben összekevered a párodat, akkor még botrány is lehet belőle! Hát nem jó buli? Neki...-
2014. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bumbi02 ***** válasza:
Én szeretem a buli fotókat. Persze nem fotósok szokták csinálni, hanem általában mi magunkról. Vannak vállalhatatlanok, és vállalhatóak, de még így évek távlatából és néha visszanézzük őket, és nevetünk hogy ilyen is volt...
2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan részeg vagy hogy összekevered a barátnőd mással akkor csak magadra vess. Ugyanígy vagyok, mikor utólag vinnyognak a képek miatt, de akkor nem zavarta őket hogy épp 100 másik ember előtt égetik élőben magukat...érdekes ez.


De amúgy a bulis képeknek is vannak változataik, van ismerősöm aki profi fotós, olyan képeket csinál, hogy csak lestem, nagyon jól elkapja a pillanatokat. Meg vannak akik részegségükben fotóznak össze vissza azért én sem vagyok oda.

2014. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: a második kérdésre tudok igazán felelni: de igen, engem nagyon zavar, szerintem hangulat romboló, főleg, hogy tudom a fotó sorsát: fel lesz azonnal repitve a FB-ra és ott tag-olva. Egy pár ismerősömnek már szóltam, hogy legyenek szivesek vegyék ki a tag-ot, mert szinte minden ismerősöm látja ...

1-2 csoportfotó még elmegy, pl. házibuliban: konyhában, koccintás, beszélgetés közben, de tánc és hepaj közben szerintem nagyon nem :)

Arról nem is beszélve, hogy ti is tapasztaltátok már, hogy egy bármilyen bulin, bálon, álló fogadáson, lagzin, banketten ha erősek a fények, akkor mindenki be van feszülve és bámulják egymást, s még a legjobb zenékre sem táncolnak, de amikor félhomály lesz, sokkal jobban oldódnak. Egy igazi DJ is tudja ezt biztos.

2014. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!