Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ember társas lény, de meddig?

Az ember társas lény, de meddig?

Figyelt kérdés

Kerestem videókat ahol láthattam volna az emberek hogy viselkednek egymás között,hogyan beszélgetnek egymással hogy ismerkednek,hogy reagálnak egymásra.


8-10 oldalon 1-2 hasonló videó volt csak,azt hiszem ez tükrözi mennyire visszaszorul ez az emberi tulajdonság,

legalábbis Magyarországon biztos.Legalább örüljünk hogy több idő marad a munkára!



2014. febr. 7. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a hülye, de nem értem a kérdést.

Nem találtál videót, és ebből levontad a következtetés, hogy az ember már nem társas lény?

A neten sok dolog van, de azért nem minden...

2014. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi itt a kérdés.
2014. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pedig láttam pár autós videót. Rájöttem, hogy az emberek nem tudnak sétálni, legalábbis Magyarországon biztos. Nagyjából ez a logikai átkötés a te gondolatmenetedben is.
2014. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést és erre a jelenségre van is egy könnyű megoldás.

Az ember a szabadidejét minél inkább emberi társaságokban kellene tölteni, minőségiekben. Sajnos amerikai és kínai stílus az, hogy a médián keresztül az embereket egymásnak ugrasszák (rengeteg variációt lehet ide felsorolni, mindenki érzi a saját bőrén és környezetében ...), mert jól tudják: sok lúd disznót győz, így az ember is csapatban erősödik.

Továbbra is járjunk színházba, kultúrális műsorokat nézzünk és csak jó minőségű mosorokat és sajtót kövessünk. A magyar kultúra amúgyis nagyon gazdag, sok más kultúrával szemben, csak ki kell használjuk.

2014. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért nem értitek ezt a kérdést mert ez kódolva van de én lefordítom nektek tehát a kérdező valójában a következő reptoid invázió időpontjára kíváncsi
2014. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!