Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindig enyém az utolsó...

Miért mindig enyém az utolsó szó? Kihalt a vitaszellem? Mindig nekem van igazam?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem rám hagyják, hanem NEKEM VAN IGAZAM. Micsoda különbség.


A hülyére szokás ráhagyni, de itt a szellemi fölény, az okosság győz."


a hülyék is szeretik,ha mindig igazuk van,közben csak lesz..rják őket.

2014. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves #11-es, bejelöltem, hogy hasznos a válaszod, tehát Neked van igazad, tehát Te is .....
2014. febr. 8. 16:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2014. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#7-es, nem ordibálok vita közben, hanem a csípős, irónia módszerét alkalmazom, amitől a partner ideges lesz, összezavarodik, majd végül feladja.


Ne vedd sértésnek, ez nem csipős irónia. A csipőa iróniával magad zárod ki a kedves értelmes kommunikációból, és miközben azt mondják neked, hogy igazad van, :) aközben tulajdonképpen rád hagyják. Nem feltétlen kell hülyének lenned, hogy te mindenkit hülyének nézel, az viszont tény. :) Zárkózott vagy. :)

2014. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!