Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért közösítik ki a fiatalok...

Miért közösítik ki a fiatalok az olyan fiatalt, aki nem tud velük együtt nevetni, laza lenni, és nem jár bulizni, unalmasabb életet él?

Figyelt kérdés
Legalábbis én így látom
2014. febr. 8. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert miért lógnának vele,ha unalmas,nem tudnak vele nevetni,nem jár bulizni és nem laza ?
2014. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén. Ha unalmas, nem veszi a többiek poénjait, és egyáltalán nem illeszkedik, akkor miért barátkozzanak vele? Menjenek oda jópofizni, hogy ők jó emberek, és szeretnének vele együtt lenni, és az egész társaság hajlandó megváltozni csak hogy ő egyedül jól érezze magát?
2014. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha nem zárkózik el teljesen tőlük, próbál velük barátkozni, csak ez van vele amit leírtam a kérdésben?
2014. febr. 8. 10:32
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nem veszi a többiek poénjait"


Szerintem meg valószínűleg veszi,csak nem találja viccesnek.Egyébként azért,mert annyira másmilyenek,nem tudnának egymással sok mindent kezdeni...

2014. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb emberekhez a komolyabb emberek valóak.
2014. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mondjuk részben megértem, elég hülye "poénokon" röhögnek a fiatalok, legalábbis ahogy néha hallom, szerencsére én iskoláskoromban megtaláltam a társaságom akikkel jól éreztem magam, neked is lenne biztos olyan társaság akikkel együtt tudnál nevetni, laza lennél, és akár szórakozni is szivesen járnál velük, csak éppen nem olyan osztályközösségbe csöppentél
2014. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy közéjük való pontosan a felsoroltak miatt.
2014. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Rontja az öszképet (image). Mintha egy rock bandában lenne egyvalaki aki ott djzik közöttük a színpadon.
2014. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden közösség kiközösít valakit, aki nem közéjük való.

A nagyfülűek, a kannibálok, az ufók, a kacsák, a Fideszesek, a krumplibogarak.

2014. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embernek nem kéne erőltetni a barátkozást bulizósokkal. Én se szeretek bulizni, de eszembe se jutna bulizósokkal barátkozni, mert minek? Ők nem érzik jól magukat, ha azt csinálják, amit én szeretek, én pedig akkor nem érzem jól magam, ha azt csinálom, amit ők szeretnek. Van ennek értelme? Olyanok társaságát kell keresni, akikkel hasonló az érdeklődési körötök, hasonló dolgok szórakoztatnak titeket.
2014. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!