Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért közösítik ki a fiatalok...

Miért közösítik ki a fiatalok az olyan fiatalt, aki nem tud velük együtt nevetni, laza lenni, és nem jár bulizni, unalmasabb életet él?

Figyelt kérdés
Legalábbis én így látom
2014. febr. 8. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam kamaszként. Magamnak való. Nem voltam társasági lény. Fiatal felnőtt koromban bújtam ki jobban a csigaházamból és lettem nyitottabb.

Próbáltam olyanokat találni, akikkel egy hullámhosszon voltam. Tudod, hasonlót a hasonlóhoz. Neked is ezt kéne tenned.

2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
szerintem meg az ilyen 12-18 közti "bulizni járó" kis szarosok felnőtnek érzik magukat és ezér nézik le a másikat
2014. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a kérdés találó....attól ,mert más az érdeklődési kör már emberileg nem lehet számba venni?? itt sokan azt írjátok...Mi van akkor ha érdekli őt is,csak épp,tájékozatlan,vagy megismerés fázisban van...attól mert más érdekli nem lehet emberileg közös témát találni vele??Mindenki ebbe na világban él könyörgöm,és annyi minden összeköti az embereket a sors,a világ a tapasztalatok,csak az nem talál közös hangot,aki ne m akar...ezt úgy hívják nem nemtörődömség,nem mellesleg a kapcsolatok is folyton változnak bárkivel bármit kialakítasz nem biztos hoyg megmarad...utálom ebben a világban ezt a felfogást...akinek nem inge...
2014. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!