Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18 év fölött lehet még jól...

18 év fölött lehet még jól bulizni?

Figyelt kérdés
úgy vagyok vele hogy középsuli után már nem fogok tudni jól bulizni mert egyrészt szórakozóhelyekre is szinte csak gimisek járnak, másrészt sokkal többet kell tanulni, meg a csajok sem olyan szépek már :D
2014. febr. 8. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sztem ne bulizz maradj otthon, mert 18 felett egy vén f_sz vagy :D
2014. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nyugdíjas klubban a helyed!!!
2014. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=naZRtXbRi8E

Erre varrjál gombot öcsém :D

2014. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
# 13 egyébként az ilyen fesztiválokra pl. tomorrowlandra is pont 18 alatt beengednek ha jól tudom :D sensation-re pl 18 felett, amerikában meg alapból úgy van, hogy 21 alatt be se mehetsz olyan helyre ahol alkohol van, én mondjuk be nem mennék olyan helyre, ahol 14-15 éves nokedlik ugrálnak körbe
2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én meg azt nem tudom mar h hova járnak a 18ev alattiak. Amikor en volta 16 nekunk meg ott volt zp Rio mikor 14voltam ott volt bank és e-klubb. .. de3 azóta sokadt szigorodtak a dolgok. Nagyon ritkan talalkozom mar 1-1 18even alattival ott ahva én járok. De mar m2be mligetbe se lattam tul sok tinitt amikor oda esek véletlenül
2014. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!