Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lehet számotokra vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet számotokra vonzó egy olyan lány aki 20 fölött még szűz, sosem dohányzott, soha nem volt még részeg, nem jár bulizni, viszont jófej, jó alakja van (nem anorexia, inkább sportos) és szép arca, de elég félénk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
65%
lehet :p ne izgulj,eljön a te időd is .
2010. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%
Nekem vonzó lennél, csak én nem lennék az neked.
2010. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező én beléd is zúgtam! Msn-címet kérek:)
2010. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%

Nem ezektől a tulajdonságoktól lesz vonzó vagy épp ellenkezőleg..hanem hogy milyen ember.

Mondjuk a szűz dolog szimpatikus, mert legalább nem fajzott el mint a mai emberek 95% ( dugás, haverok, buli)

Hányinger az olyan lány akibe a János meg a város és mindezt a keresem az igazit palástolja.

2010. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%

Pont ilyet keresek. Viccen kívül. Rá nem nézek olyanra, aki cigizik, iszik, fűvel-fával b*szik, állandóan buliban züllik, stb.


Ha te, kedves kérdező, ilyen vagy, akkor legyél magadra büszke. 1 vagy a millióból...

2010. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
66%
Persze persze, itt minden fiu ilyet keres:DDDDDD Egy het utan meg tul macerasnak talaljak es elmennek egy ribanccal.
2010. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
86%
Számomra csak egy ilyen lány a vonzó. Kár, hogy nagyon ritkák. :/
2010. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem vagyok híve a netes ismerkedésnek, de megkérdezhetem, hogy merrefelé laksz, kedves kérdező?
2010. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

leírtad a női ideálomat :) már olyan rég keresek egy ilyen lányt mint te de eddig nem találtam...

Akkor viszont itt a lehetőség: kaphatnék egy msn címet? :D Szívesen "beszélgetnék" (már-amennyire az msn-t beszélgetésnek lehet hívni) veled.

Küldj egy üzenetet ha lenne kedved dumálni.


egyébként haveroknak szoktam mondani hogy szerintem az az igazán jó csaj aki cigi,pia stb nélkül él de ők mindig leoltanak.A többi lány nálam csak ilyen....had ne mondjam ki. :)

2010. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
78%
Álljon meg a menet!:)) Én kértem először Msn-címet tőle! Ti keressetek mást!:)
2010. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!